Цікаве

30+ розкішних сучасних вишитих суконь – весільні, вечірні і просто на щодень

Вишиванка – не лише красиве вбрання, а й символ здоров’я, краси, щасливої долі і родової пам’яті, любові та святковості. А також сильний oбeріг. Саме тому жінки люблять одягати вишиті сукні на знакові події.

Ми зібрали для вас добірку різних суконь, одні з яких можна одягати на прогулянку містом, другі на похід в театр або на побачення, а треті – на власне весілля. Для кожної події знайдеться своя сукня.

Українська вишивка — один із видів народного декоративного мистецтва українців; орнаментальне або сюжетне зображення на тканині, шкірі, виконане різними ручними або машинними швами; один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок і, зокрема, дівчат.

Вишивку вживають в українському народному побуті передусім на предметах одягу, в основному на жіночих і чоловічих сорочках. Крім того, вишивки поширені на предметах домашнього вжитку, як наліжники, обруси, наволочки, рушники тощо.

Українські жіночі вишиванки, як і багато років тому, знову в моді. Наші предки носили вишиванки як повсякденний одяг, сьогодні ж оригінальна українська вишиванка здатна прикрасити гардероб найсучаснішою модниці. Люди стали купувати їх на урочисті вечори, дні народження і навіть гуляти в них весілля. Сьогодні все частіше можна побачити жінок і чоловіків, одягнених у національний український одяг. Виготовлена ​​з чистої бавовни або льону, вишиванка не тільки буде нести своїй власниці позитивну енергію, але захистить її від холоду або жаркого спеки.

Дівчина в одязі з національним орнаментом була і залишається музою для поетів і натхненням для художників, а також символом краси, ніжності і працьовитості в очах простого чоловіка. Хитрощі і премудрості вишивки передавалися з покоління в покоління.

30+ вишитих суконь для натхнення:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *