Відео/аудіо, Цікаве

«Океан Ельзи» після тривалої перерви випустив кліп на нову пісню

Легендарний український гурт «Океан Ельзи» після тривалої перерви випустив першу пісню після того, як їхній лідер Святослав Вакарчук склав мандат народного депутата.

«Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх», — розповіла режисерка.

Це перший синґл з майбутнього альбому групи, над яким працюють музиканти.

Над відео працювала режисерка Анна Бурячкова. А головну жіночу роль в кліпі виконала народна «гуцулка», акторка Варвара Лущик.

«Гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист Владімір Опсеніца ще на початку карантину навесні застряг у Сполучених Штатах і працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв’язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку», – йдеться в повідомленні.

У записі нової пісні взяв участь дитячий хор у складі дітей музикантів та друзів групи, які спеціально зібрались для запису композиції.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *