Новини

Алла Мазур не підписуватиме петиції проти дистанційного навчання

Відома телеведуча Алла Мазур опублікувала у соцмережі фото, зроблене восени 2019 року. На фотографії вона разом зі своїм сином Артемом під час свята першого дзвоника на шкільному подвір’ї.

Як повідомила Алла, вона так само як й інші батьки хоче, щоб на початку наступного навчального року її син прийшов до школи і зустрівся зі своїми друзями та вчителями. Проте перш за все її, як маму, турбує безпека та здоров’я її дитини. Тому вона підкреслила, що не стане підписувати петиції проти дистанційного навчання. І пояснила чому.

“Не спішіть обурюватися: де наші з Тьомкою маски на цьому святі школи? Ні, це не весна 2020-го. А осінь 2019-го. Свято першого дзвінка: коли ми всі і не підозрювали, яким несподіваним вийде цей навчальний рік”,- прокоментувала Мазур.

“Тому що до вересня нашу країну може накрити друга хвиля епідемії. Бо радісні тьоті і дяді зараз заповнили пляжі і ресторани, переконуючи журналістів, що коронавірусу немає взагалі: його придумали! А якщо і є – то це просто як ГРВІ: перехворів – і все ок.

Ці тьоті і дяді не дивляться новини. І не бачили розповіді про 30-річного спортивного киянина, якого від COVID-19 не змогли врятувати ані зв’язки, ані ШВЛ, ані найкращі столичні лікарі. І не бачили історії маленької 5-річної дівчинки. Яка згоріла від КОВІД-19 буквально за два дні: так швидко, що медики не встигли отямитись. Це про те, що COVID таки вбивaє. Незалежно від віку”,- наголосила ведуча.

“Ці тьоті і дяді будуть обурюватися потім: коли лікарні, не дай Бог, переповняться хвоpими на двобічну пнeвмонію. І так, як було вже в Італії, їх нікуди буде класти. І лікарі вибиратимуть, кого ще можна врятyвати. Ці тьоті і дяді зараз впевнено ведуть країну саме до такого результату. На жаль”.

Мазур додала: щоб країна якнайшвидше повернулася до нормального життя, ведуча не стане підписувати петицію проти дистанційної освіти.

“Бо якщо восени нас накриє друга хвиля КОВІД-19 – я сама не пущу сина до школи. І сама запропоную вчити його дистанційно. Бо не звикла грати його життям, та і своїм, як в російську рулетку: пронесе – не пронесе. Але оскільки якість знань сина мене хвилює не менше, ніж інших мам – маю свої пропозиції до Міністерства освіти України. Де саме зараз думають, як зробити цю дистанційну освіту кращою”,- сказала Мазур.

Ведуча обіцяла найближчим часом розповісти, які саме пропозиції має до Міністерства освіти України.