Окупанти кидають всі сили на взяття українського міста Бахмут, що у Донецькій області. Попри брехню ворога, наші бійці тримають оборону та захищають місто. Хоч і ситуація там, м’яко кажучи, надскладна.
У мережі з’явилися кадри, які доводять, що ЗСУ тримають оборону у Бахмуті, пише 24 Канал.
На оприлюднених кадрах український захисник показав, що відбувається у селищі Опитне неподалік від Бахмута. На відео чути перестрілки та вибухи. Як влучно описали це відео у мережі: “Бахмут кровить, здригається, помирає, але воскресає щодня. І все завдяки титанічній праці наших військових”.
Опитне🇺🇦 pic.twitter.com/rAtdPXEScw
— Мисливець за зорями (@small10space) December 4, 2022
Інший захисник вже оприлюднив відео із самого Бахмута.
Так наразі виглядає Бахмут. Але він стоїть, він тримається. Бахмут – це Україна, – наголосив військовий у відео.
Бахмут тримається!Бахмут Україна🇺🇦
4 грудня 2002Хочу ще раз нагадати,що триває збір для воїнів з 93 бригади "Холодний Яр".Щиро дякую кожному хто вже підтримав,допоміг,долучився,поширив.Та заздалегідь дякую кожному,хто ще приєднається до збору та допоможе 🤝🇺🇦
🔽🔽🔽🔽 pic.twitter.com/UOb5DQbkNV— Мисливець за зорями (@small10space) December 4, 2022
Так звучить Бахмут🇺🇦 pic.twitter.com/MUYD96Ctk1
— Мисливець за зорями (@small10space) December 4, 2022