Новини

Cтeрнeнкo i Притyлa oзвyчили cyмy, якy рoзлючeнi yкрaїнцi зiбрaли “нa пoмcтy” РФ: “Прaвильнo трaнcфoрмyвaли cвoю лють”

Завершено збір коштів на дрони-камікадзе для ЗСУ, який організували волонтери Сергій Стерненко та Сергій Притула.

За добу після оголошення волонтерами Сергієм Притулою і Сергієм Стерненком збирання коштів “На помсту” РФ за ракетні обстріли України стали відомі його результати. Українці перевершили самі себе, зібравши 352 мільйони гривень.

Про це повідомили в Мережі Сергій Стерненко та Сергій Притула.

Волонтери зізналися, що очікували зібрати 100 млн гривень на 50 дронів-камікадзе і 3 станції до них, але очікування перевершили їхні сподівання.

“За цю добу ми з вами разом на мою банку та рахунки Сергія Притули зібрали 352 мільйони гривень. З цих коштів ми купуємо 50 дронів-камікадзе RAM II з наземними станціями на суму 100 мільйонів гривень. Але оскільки мі зібрали в рази більше, аніж планували, то залишається ще 252 мільйони. І вони також підуть на винищення російських окупантів”, – повідомив Стерненко в своєму телеграмі.

Він додав, що згодом будуть опубліковані деталі витрат, але пообіцяв, що “бавовни” буде багато і подякував українцям за допомогу ЗСУ.

“Буде багато дохлих окупантів завдяки тому, що українці вміють правильно трансформувати свою лють у конструктивне русло”, – сказав Сергій Притула.