Кулінарія, Новини

Дівчина зі Львова створює шедеври зі звичайних пряників

Популярний тренд в кондитерській справі – майстерно розписані пряники. Печиво з оригінальними малюнками замовляють для дітей на день народження та навіть в якості креативного подарунка або корпоративного сувеніра на свята.

 Карантин перевернув наше життя з ніг на голову: змусив змінити графіки, плани та навіть захоплення. Ми поспілкувався з майстринею, аби розповісти вам кілька секретів її смаколиків.

«Тоді як коронавірус, він же COVID-19, зупинив увесь світ я вирішила, що це саме той момент коли потрібно почати діяти та створювати, щось нове так і появився Sweet Traditions. До карантину я теж пробувала створювати пряники, але це було не систематично та не з таким ентузіазмом.»

Тетяна зараз проживає у Львові, являється фахівцем в галузі психології, але такі кардинально різні захоплення аж ніяк не стали їй на заваді для створення ласощів.

«Процес створення красивої випічки – це справжнє диво, в якому уважності і педантичності вимагає кожен етап – від замісу тіста, до фотографії готового виробу. Іноді я можу переробляти вже готову роботу, якщо якась деталь здається мені неідеальною», – продовжує майстриня.

Дівчина зізнається, що раніше взагалі не захоплювалася випічкою і навіть уявити не могла, що буде присвячувати цьому заняттю так багато часу. Зараз їй подобається вільний графік, можливість займатися дійсно улюбленою справою.

«На виготовлення одного замовлення у мене може піти цілий день, а іноді кілька діб. Проте, я дуже люблю свою роботу і спосіб життя, за яким зараз живу. Були думки про розширення та відкриття власної майстерні, але поки карантин вводить свої корективи.»

Головним інгредієнтом своєї роботи Тетяна вважає любов, а познайомитися з її творчістю та оформити замовлення ви можете на сторінці в Instagram чи Facebook.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Пряники🧡 (@_sweet_traditions)