Новини

Гayляйтeр Хeрcoнy cтрємoycoв yтiк y рociю, дe рoзмicтивcя в люкcoвoмy гoтeлi, – aктивicти

Пацюки продовжують втікати з корабля, який впевнено йде на дно. Так, гауляйтера кіріла стрємоусова виявили у росії. Там він вирішив пересидіти скрутні часи у люксовому готелі, пише 24 Канал.

Активісти уважно слідкували за дописами, якими ділився колаборант кіріл стрємоусов. І завдяки цьому їм вдалося визначити, де зараз перебуває гауляйтер Херсона, котрий втік напередодні наступу ЗСУ на Південь.

Зрадники завжди залишаються зрадниками. І наочним прикладом цьому є кіріл стрємоусов, який розповідає про майбутнє Херсона у складі росії з території самої країни-агресорки. Себто він банально втік, адже відчув, що попереду на окупантів очікують дуже непрості часи на Півдні.

Як розповів активіст Сергій Стерненко, небайдужі українці допомогли виявити, де ж зараз перебуває стрємоусов. Вони уважно вивчали його відеозвернення. І не для того, щоб слухати чергові побрехеньки колаборанта, а щоб звертати увагу на деталі. І ось що вони показали.

Це цікаво! Колаборант стрємоусов зараз перебуває у Воронежі. А мешкає він у люксовому готелі Marriott, що на проспекті Революції, 38.

На одному з відео уважні користувачі мережі побачили Благовіщенський собор міста, на фоні якого і мовить стрємоусов. Ще одна деталь, яка впала у вічі, – жовто-світла чотириповерхова споруда на тому ж проспекті Революції, але вже 29. Там розташований технікум будівельних технологій.