Новини

IKEA запустила сайт в Україні. Ціни вище, ніж в Польщі

Шведський виробник меблів і товарів для дому IKEA запустив в Україні свій офіційний сайт. Повідомлення про перенесення дати відкриття першого магазину в Україні спростували.

Про це повідомила прес-служба IKEA.

Українську версію сайту почали наповнювати товарами. На сайті вказані товари за категоріями і їх вартість, проте можливості замовлення поки немає. Ця можливість з’явиться в українців зовсім скоро.

“Щиро вітаємо на бета-версії офіційного веб-сайту IKEA Україна! Заходь, щоб ознайомитись з більш ніж 3600 товарів для дому, які покликані допомогти втілити нашу місію – створити краще життя для багатьох людей в Україні. Функція покупки буде активована незабаром, коли ми запустимо повноцінну версію веб-сайту. Сподіваємося, що ви здорові та в безпеці, і з нетерпінням чекаємо, аби відкрити наші цифрові двері якнайшвидше”, – йдеться у повідомленні.

Керівник в Україні Флоріан Меллє заявив, що IKEA планує якомога швидше зробити асортимент функціональних товарів з привабливими дизайном і цінами доступним для якомога більшої кількості українців.

У компанії також зазначили, що інформація про перенесення виходу IKEA на ринок України, оприлюднена в четвер деякими українськими ЗМІ, є недостовірною.

“Ця інформація була поширена через приватні канали в соціальних мережах, вона жодним чином не відображає офіційну позицію компанії”, – наголошується в повідомленні, яке в Facebook розповсюдив координатор бізнес-клієнтів IKEA Ігор Іус.