Новини

Іспанець зібрав 20 контейнерів сміття на українських схилах

Пенсіонер з Іспанії очистив територію від Чорноморська до Санжійки зібравши там 20 контейнерів сміття.

Чоловік народився в Нідерландах, але живе в Іспанії і часто подорожує. На машині об’їхав всю Європу, повідомляє видання УСИ.

“Зараз я використовую свою машину як склад для сміття. Але я впевнений, що через місяць, коли я закінчу працювати, тут знову буде місце для сну, і я відправлюся в подорож”, – розповідає Франц.

Франц в Україні з лютого. Він міг полетіти карантинним рейсом додому до Іспанії, але не захотів. За словами чоловіка, він боїться літати.

“Я почав збирати сміття 1 березня і вже зібрав 20 контейнерів. В середньому за 2 дні я збираю 1 контейнер сміття. Бачите, беру міцний пакет, всього 3 хвилини, і готово. Я забираю сміття і складаю його в машину. Звичайно ж, я відводжу сміття в контейнер в Чорноморськ, а не викидаю його на природі. Я хотів віддати сміття на державну переробку, але так і не зрозумів, як це зробити”, –  розповідає Франц.

«Якщо кожен буде брати на природу пакет для сміття, то очистити усю України можна буде за рік», – вважає Франц. Прибирання природних просторів – це хобі Франца, адже «очистку» він проводить усюди: і у Франції, і у Іспанії, і у Нідерландах, і навіть у Гімалаях.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *