Новини

Італійський острів компенсує туристам половину вартості квитків та третину за проживання

Влада Сицилії заявила, що буде оплачувати половину витрат на авіаквитки і третину витрат на проживання у готелі туристам, які відвідають їхній регіон після карантину, а також запропонують безкоштовні квитки у музеї та археологічні пам’ятки.

Острів закрив свої кордони для іноземців ще 10 березня, тому він втратив дохід, пов’язаний з туризмом, близько 1 мільярда євро. Попри те, що запропонований план обійдеться острову в приблизно 50 мільйонів євро, вони сподіваються, що вони в результаті лише виграють як тільки туристи масово поїдуть відпочивати після зняття обмежень.

Щоб отримати власний ваучер, вам потрібно відвідати офіційний туристичний веб-сайт Visit Sicily одразу  після того, як країна знову відкриє свої кордони.

Проте поки немає точної дати, коли знімуть обмеження.

Зазначається, що туризм приносить економіці Італії 13% свого ВВП, тому там бажають повернути туристів як тільки це стане можливо.

Наступного тижня влада послабить суворий закон щодо пересування всередині регіонів і дозволить пересуватись в межах регіонів, але заборона на міжрегіональні подорожі ще триватиме.

Осінь може стати піковим та основним періодом для відвідування.

До слова, Сицилія багата на білі піщані пляжі уздовж своєї незмінної століттями берегової лінії та безліччю історичних та культурних пам’яток, а також це гаряча точка продовольства.