Новини

Із понеділка в Україні збільшать кількість громадського транспорту, – Прем’єр-міністр України

Уряд збільшить кількість громадського транспорту в Україні. Це пов’язано з послабленням карантинних обмежень з 11 травня, щоб забезпечити можливість українцям дістатися на роботу.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Запуск ми плануємо робити, в тому числі, в межах нашої концепції адаптивного карантину. І тут в нас спільна відповідальність з місцевою владою, коли всі аспекти будуть прораховані. Громадський транспорт у великих містах – це ризик сотень хворих і тут треба діяти поступально і дивитися на питання безпеки.

«Громадський транспорт, особливо у великих містах, – це одразу ризик сотень нових хворих, і тут треба діяти поступально і дивитись у першу чергу на питання безпеки. Кожен міський голова, несе особисту відповідальність за ситуацію у кожному містім.

«Кількість громадського транспорту треба збільшувати з 11 травня, щоб забезпечити людям можливість добиратись до місць роботи для того бізнесу, який вже буде відкритий. І кожне місто, кожен орган місцевого самоврядування має адаптивно і розумно підходити до забезпечення роботи громадського транспорту у містах», – повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Із 11 травня в Україні буде дозволено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, відновлять роботу заклади роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, окрім зон харчування, або дитячих зон, або зон розваг в ТРЦ, заклади харчування на винос, літні майданчики в кафе та ресторанах, які заходиться під відкритим небом, буде дозволено відновити тренування спортивних команд на спортивних базах, відновлять роботу стоматологічні клініки, нотаріуси, адвокати, аудитори, перукарні, салони краси.