Новини

Із понеділка в Україні збільшать кількість громадського транспорту, – Прем’єр-міністр України

Уряд збільшить кількість громадського транспорту в Україні. Це пов’язано з послабленням карантинних обмежень з 11 травня, щоб забезпечити можливість українцям дістатися на роботу.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Запуск ми плануємо робити, в тому числі, в межах нашої концепції адаптивного карантину. І тут в нас спільна відповідальність з місцевою владою, коли всі аспекти будуть прораховані. Громадський транспорт у великих містах – це ризик сотень хворих і тут треба діяти поступально і дивитися на питання безпеки.

«Громадський транспорт, особливо у великих містах, – це одразу ризик сотень нових хворих, і тут треба діяти поступально і дивитись у першу чергу на питання безпеки. Кожен міський голова, несе особисту відповідальність за ситуацію у кожному містім.

«Кількість громадського транспорту треба збільшувати з 11 травня, щоб забезпечити людям можливість добиратись до місць роботи для того бізнесу, який вже буде відкритий. І кожне місто, кожен орган місцевого самоврядування має адаптивно і розумно підходити до забезпечення роботи громадського транспорту у містах», – повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Із 11 травня в Україні буде дозволено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, відновлять роботу заклади роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, окрім зон харчування, або дитячих зон, або зон розваг в ТРЦ, заклади харчування на винос, літні майданчики в кафе та ресторанах, які заходиться під відкритим небом, буде дозволено відновити тренування спортивних команд на спортивних базах, відновлять роботу стоматологічні клініки, нотаріуси, адвокати, аудитори, перукарні, салони краси.

Вам також має сподобатись...