Новини

Хворий на рак 21-річний син Віктора Павліка припинив боротися з онкологією

Павло Павлік, 21-річний син українського співака Віктора Павліка, який майже два роки хворіє саркомою хребців, припинив курс хіміотерапії, оскільки вважає, що вона не дає позитивних результатів і його онкологічне захворювання лише прогресує.

Про це хлопець повідомив на особистій сторінці у Фейсбуці.

Павло переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила.

«Місяць тому моя ліва рука почала постійно хворіти в лікті, день і ніч, а пальці цієї руки почали слабшати і втрачати здатність тримати і маніпулювати речами. Три тижні тому мені довелося повернуться до пересування за допомогою милиці, з якою я ходив деякий час після операції. Два тижні тому я вже не міг пересуватися не тримаючись за стіну або меблі. А тиждень тому, в черговий раз перевіривши організм з допомогою КТ і МРТ, я почав втрачати і без того слабку надію в моїй голові», – пише син артиста.

Зараз хлопець може пересуватися тільки за допомогою візка, а одна рука практично втратила свою функціональність.

«Я закінчив своє лікування хіміопрепаратами, але не тому що воно більше не потрібно, а тому що воно більше не має сенсу. Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить мені залишилося тільки протриматися в живих скільки зможу», – розповів Павло.

Юнак розповів, що ставиться до свого стану спокійно і прийняв свою долю, але дуже переживає за близьких. Також Павло розповів, що згадує свої щасливі шкільні роки і бажає своїм однокласникам здійснити всі свої мрії і ніколи не зіткнутися з труднощами, які його спіткали.

“Будьте щасливі, цінуєте особливі моменти в житті, адже вони так швидко проходять, і пам’ятайте: багатство не в грошах і майні, воно в людях, що оточують вас, в емоціях, які вони викликають, і в спогадах, які вони залишають”, — підсумував Павло.