Новини

Koнгрecвyмeн Cпaртц хoчe вiд Зeлeнcькoгo вiдпoвiдeй щoдo Єрмaкa

Конгресвумен Вікторія Спартц заявила, що голова ОП Андрій Єрмак фактично взяв під свій контроль усі установи в Україні і залякує опонентів. Вона вимагає від президента Володимира Зеленського пояснень і хоче “контролю” над постачанням зброї Україні.

Про це йдеться на сайті Спартц, передає УП

“Якщо Конгрес хоче відновити довіру американського народу, ми могли б використати Україну як приклад для зміцнення цієї довіри.

Врегулювання ситуації в Україні відповідає нашим національним інтересам, але це неможливо без належного керівництва з боку США, інакше Україна перетвориться на черговий Афганістан”.

Також вона закликає Конгрес вимагати “упорядкувати логістику та вести нагляд” за військовою допомогою, яку отримує Україна.

Конгресвумен стверджує, що США посилають “серйозну зброю в країну, де існує реальна загроза саботажу”.

“Знаючи це, чому ми продовжуємо залишати свою зброю на кордоні з Польщею, не перевіряючи, чи її доставлять за призначенням? Поліпшення контролю над логістикою знизить ризики, а також підвищить швидкість доставки такої необхідної зброї на українські лінії фронту”.

Спартц заявляє, що президент Володимир Зеленський має дати відповіді українському народу, чому голова ОП Андрій Єрмак “створює диктатуру під прикриттям війни”.

“Єрмак фактично взяв під свій контроль усі установи та загрожує будь-кому, хто виступає проти уряду, кримінальними справами та в’язницею, а також використовує свої повноваження для усунення політичних опонентів”.

За її словами, вона випробувала це на собі: “Одна справа, що вони очорнюють мене… Вони вирішили зараз напасти на людей, яким просто “пощастило” зустрітися зі мною в якийсь момент і які не є їхніми політичними маріонетками”.

Також Спартц заявила, що під тиском США “Київ розпочав антикорупційну прокуратуру, яку вони тягли майже два роки”.

“Щоб компенсувати це, Єрмак прибирає людей, які не на 100% йому підпорядковуються і можуть саботувати ефективність роботи прокуратури”.

За її словами, не важливо, чим мотивовані дії Єрмака, але вони “несуть загрозу нацбезпеці України”.

Вона вважає, що Зеленський має дати відповіді Конгресу, якщо він хоче, щоб американський народ довіряв і підтримував його: “Інакше ми створюємо можливість для диктатури”.

При цьому вона заявила, що зазнає нападів з боку еліти зовнішньополітичного істеблішменту через свої заяви.