Новини

Київська радіостанція повністю відмовилась від російськомовних пісень

Київська радіостанція “Київ FM” повністю відмовилася від російськомовних пісень на користь україномовних. Особливістю радіостанції стали молоді і не дуже відомі україномовні виконавці. Про це повідомляє 5 канал.

“Торік за підрахунками Нацради з питань телебачення і радіомовлення найбільше україномовних пісень лунало в ефірах: “Країни FM”, Радіо Промінь та Радіо “Культура” – показник україномовного контенту в них дев’яносто – сто відсотків, у решти – менше половини. Відтепер ще одна радіостанція повністю відмовилася від російських пісень. Це – Київ FM”, – йдеться у повідомленні.

Також радіостанція запустила декілька проектів, де артисти мають змогу ознайомити слухачів зі своєю творчістю. Для того, щоб потрапити в ефір, достатньо написати на радіо у соціальних мережах та надіслати пісні.

На Київ FM розповідають, що після такого кроку рейтинги радіостанції зросли.

“Нещодавно Нацрада з питань телебачення та радіомовлення оприлюднила результати моніторингу: в ефірі загальнонаціональних радіостанцій кожна друга пісня – українська. Крім того, дев’яносто відсотків ведучих національних радіостанцій ведуть ефір українською мовою. Хоча закон вимагає, щоб цей показник становив трохи більш ніж половини ефірного часу”, – додали у повідомленні.

Водії є основними слухачами їхнього радіо. Чоловік, котрого звати Хаям є представником азербайджанської діаспори в Україні, розповів журналістам, що він з друзями обожнюють українські пісні та обирають станції переважно з україномовним контентом.