Новини

Maлeнькa хaркiв’янкa пeрecтaлa хoдити пicля 32 днiв життя в мeтрo

У Харкові сім’я аж 32 дні переховувалася у метро з 1-річною донькою. Внаслідок тривалого перебування у підземці дівчинка перестала ходити.

Усе почалося з 6 березня. Тоді сім’я святкувала 1 рік і 7 місяців Аліси, дотримуючись своєї традиції, пише 24 Канал.

Ми пили чай і їли тортик, коли по нашому дому стався авіаційний удар. А потім ще один, і ще один. Разом їх було три поспіль. Коли я подивилася на годинник, було 18:25, – розповіла мама Зіна.

Тоді втікати на вулицю вже було пізно, бо діяла комендантська година. Тому сім’я перемістилася у ванну, аби переночувати. Було дуже холодно, люди грілися один до одного, а дім здригався від потужних вибухів.

Жінка старалася закривати маленькій донечці вуха, аби вона не чула вибухів.

Вранці наступного дня сім’я спустилася у метро й почала облаштовувати свій новий побут. Зіна запровадила там щоденні курси англійської мови для дітей та дорослих.

Жінка вдячна волонтерам і всім, хто переховувався у підземці з нею. “Ми стали однією сім’ю”, – зазначила вона. Пані Зіна додала, що нікуди не втікала б, якби не здоров’я донечки.

Її організм без сонця, без нормальної їжі, звичного життя, маючи певні проблеми, почав здавати. В один день вона просто перестала ставати на ноги, – розповіла мати дитини.

Тоді за 15 хвилин прийняли рішення їхати. Зараз вони перебувають у Львові, у дитячій лікарні “Охматдит”. Там маленьку Алісу помалу ставлять на ноги.

Зіна вдячна за те, що її сім’я жива. Вона переконана, що Харків вистоїть. А доньці бажає майбутнього без вибухів. Адже знає, що ракета можна двічі влучити в одне й теж місце.