Новини

На фронті загинув учасник “Ліги Сміху” Ярослав Гаркавко

На фронті загинув учасник “Ліги Сміху”, комедійний актор і ведучий Ярослав Гаркавко. Про це 7 грудня повідомили у Telegram-каналі програми, пише Суспільне.

“Жахливі новини, в які не хочеться вірити. Не стало Ярослава Гаркавка, якого, ми впевнені, багато хто з вас знає. Наразі не вистачає слів, до голови лізуть лише приємні спогади, пов’язані з цією людиною. Дякуємо тобі друже, за те що захищав нас увесь цей час. Спочивай з миром”, — йдеться у публікації.

У грудня Гаркавку мало виповнитися 27. Він був учасником команд “ОГО” та інародного театру абсурду “Воробушек”.

“Хочу, щоб ви його пам’ятали. І я його пам’ятав. Це Ярик Гаркавко, мій друг — прекрасна і світла людина, захисник України”, — написав у себе в Instagram друг і колега покійного героя Олег Свищ.

“На фронті загинув син, друг, колега, людина з дуже доброю душею. Ярік, пробач за все… Я досі не можу повірити в те, що сталося… Співчуття рідним…Вічна пам’ять! Слава герою”, – написав комік Ігор Ласточкін у публікації в Instagram. Він працював із Ярославом у межах проєкту.

Також у своєму Instagram публічно попрощався його приятель Дмитро Чорний: “Це відео ніколи ніде не публікувалося. (…) І кожного разу, коли передивляюся його, одразу згадую, як тоді було весело та безтурботно”.

“Не знаю, як то витримувати і як з тим болем далі жити і звикати, бо це не остання втрата. Вдячний тобі, Яріку, за твою світлість, сміх, чарівність і за те що поклав своє життя, захищаючи нас. Не забувайте ціну нашої свободи та життя, вона дуже висока і болюча” – додав Олександр Сердюк, його ексколега з гумористичної команди “Воробушек”.