Новини

Пoлiцiя зaтримaлa пceвдoвoлoнтeрa з Львiвщини, який прoдaв дoпoмoгy нa мaйжe пiв мiльoнa гривeнь

Поки українці та весь світ згуртувались, аби допомогти нашим захисникам здолати окупантів, залишаються ті, хто шукає наживу. Так на Львівщині затримали чоловіка, який продавав допомогу для ЗСУ.

Про це розповіли в Офісі генерального прокурора. За інформацією, прокуратура вже повідомила псевдоволонтеру про підозру за фактом незаконного використання гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку.

За інформацією слідства, під час воєнного стану житель Львівської області торгував бронежилетами. Продавав їх через різні сайти в інтернеті, а також соціальні мережі.

Разом з невідомими слідству особами у заздалегідь пошиті плитоноски вони вставляли експортовані зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії сталеві пластини, які сюди передали, як гуманітарну допомогу для бійців Збройних Сил України, – повідомили в прокуратурі.

Слідство встановило, що псевдоволонтер встиг реалізувати 2400 бронежилетів. Водночас заробив на незаконному продажі гуманітарної допомоги – 450 тисяч гривень. Зараз підозрюваному обирають запобіжний захід.

Крім того, слідство також намагається встановити причетність до цього злочину інших осіб. Зокрема мовиться про командування та службових осіб однієї з військових частин Львівської області.