Новини

рociяни “нaдихaлиcя” рiзнoю хiмiєю, – Maляр прo знaхiдки нa дeoкyпoвaних тeритoрiях

Звірства росіян на Київщині та всій Півночі України шокували весь світ. Зараз там досі працюють фахівці та відкривають все нові факти їхніх злочинів проти українців.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі одного з телеканалів розповіла, що в робочих поїздках відвідує деокуповані території. Вона вивчає, чому російські окупанти поводяться так ганебно та цинічно, передає 24 канал.

За словами Маляр, коли Північ була окупованою, то російські солдати були певний час в одному, а потім в іншому місці. Їй стало цікаво подивитись на помешкання загарбників та їхній побут, щоб проаналізувати поведінку.

Було цікаво зрозуміти, що ними рухає, чому чіпають жінок і дітей. Адже їхнє завдання – захопити, а мирні люди тут ні до чого. Подивилась їхні речі, які вони залишили, побут. Вони не тільки до жінок і дітей так по-звірськи ставляться. Від побаченого я зрозуміла, що вони й один до одного так ставляться, і до себе. Мене вразило, що в них все разом: місце, де сплять, їдять, вбиральня. Як для людини в 21 століття це дико звучить, – каже Маляр.

Вона виявила, що російські окупанти навіть забирали собі жіночу білизну.

Маляр намагалася зрозуміти з того, що побачила, чому вони так масово ґвалтували українських жінок, дівчат, дітей та чоловіків. За її словами, у них абсолютно схиблена свідомість з порушенням статевих потягів.

Була в одному з сіл на Чернігівщині, де вони захопили людей, серед яких були жінки та діти. Їх закрили в підвалі і місяць там тримали. Аналізуючи ці знущання з них, то вони нічого нового не вигадали з часів Другої світової. Це абсолютно схиблені та деградовані, дикі люди. Є в них ознаки вживання спеціальних лікарських засобів, тобто вони себе надихали ще й певними хімічними речовинами, – каже заступниця міністра оборони.

Вона припускає: щоб їх довести до такого стану деградації, Путін, очевидно, роками працював, щоб зробити так звану “отрицательную селекцию”. Він відібрав найогидніших людей, щоб вони потім сюди наступали.

Маляр у цьому сенсі протиставила українців та росіян як націю. За її словами, зрозуміти їх неможливо. Ми ж готові померти заради свободи.

“Ми така нація, що не будемо принижуватися. Чому вони цього не прорахували – для мене загадка. Можливо, це результат їхнього розвалу й корупції. Адже в радянські часи всі тюрми аж до 1991 року були забиті українськими дисидентами. Вони добре знали, що ми ніколи не корилися системі”, – запевняє вона.

Маляр переконана, що потерпати й при цьому не коритися системі – це національна риса українців.