Новини

У Kрaмaтoрськy дeсятки зaгиблих чeрeз yдaр рoсiян пo вoкзaлy «Toчкoю-У»

Російські окупанти атакували Toчкoю-У» залізничний вокзал у Краматорську, у результаті чого загинули десятки людей та понад 100 отримали поранення. Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у Telegram, також Укрзалізниця у Telegram, tvoemisto.tv.

«Касетним Іскандером* – по залізничному вокзалу Краматорська вдарили російські фашисти. Поліція та рятувальники, що працюють на місці, повідомляють про десятки загиблих та поранених людей», – пише він.

За словами Кириленка, під час ракетного удару на вокзалі перебували тисячі людей, оскільки відбувається евакуація жителів Донеччини до більш безпечних областей України. За даними Укрзалізниці, більше 30 людей загинули та понад 100 осіб отримали поранення.

Голова облВА підкреслив, що російські окупанти «добре знали, куди цілять і чого хочуть: вони хочуть посіяти паніку і страх, хочуть взяти у заручники якомога більше мирних людей».

На ракетний удар відреагував президент Володимир Зеленський, зазначивши, що окупанти вдарили «Точкою-У»: «близько 30 загиблих, близько 100 осіб дістали поранення різного ступеня тяжкості. Поліція та рятувальники вже на місці. Російські нелюди не полишають своїх методів».

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при РНБО відзначив, що на залишках ракети окупантів видно надпис «За детей».

«Почерк росіян лишається незмінним… Саме такий напис залишили окупанти на ракеті, якою вбили сьогодні десятки мирних жителів у Краматорську. Йдуть роки, але методи росіян лишаються незмінними», – йдеться в повідомленні.