Новини

У Львові відкриють великий океанаріума

У Львові готуються до відкриття океанаріума “Oceanarium Lviv”. Відкрити його планують уже в серпні на проспекті Шевченка, 8.

Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого.

Тут будуть великі лабіринти акваріумів різнокольорових риб, черепах, акул, скатів, чудернацьких коралів, цілі підводні ліси з їх малими та великими мешканцями. Буде також 3D шоу на великому пано.

Відвідувачі зможуть потрапити й у тунель під водою, стоячи під яким, відчують себе безпосередніми учасниками подій морського життя, що розгортається просто над головою.

Фото умовне

Точної дати відкриття наразі ще не називають, але на їхній сторінці у Фейсбуці сказано, що це буде у серпні 2020 року. Так само поки невідомо, скільки «жителів» заселять в океанаріум.

На сайті Work.ua три тижні тому опублікували наступні вакансії: акваріуміст (10 тисяч грн), білетер, екскурсовод, касир (8 тисяч гривень), прибиральниця та продавець в магазин.  що у львівському океанаріумі є басейни, обладнані для утримання морських тварин і риб.

На сайті океанаріума з’явились ціни на вхідний квиток: Дитячий квиток (3-13 років) коштуватиме 150 грн, студентський – та підлітковий (14-17 років) – 200 грн, а дорослий – 250 гривень. Діти до 3-х років, діти з інвалідністю та повні сироти (до 14 років) – безкоштовно. Пільговий квиток (пенсійне посвідчення, учасник АТО, та інвалідне посвідчення) – 200 гривень.

Графік роботи буде наступним?

  • Понеділок з 10:00 до 15:00. Каса працюватиме до 14:30.
  • Вівторок – Неділя/ Святкові дні з 10:00 до 20:30. Каса працюватиме до 20:00.