Новини

У новобудові Львова забудовник змурував стіни з пакетів з-під будівельного сміття

У Львові власники квартири в новобудові виявили в стіні пакети з-під будівельних сумішей, будівельники заштовхали їх у перегородку і замурували.

На знахідку власник житла натрапив випадково, бо вирішив замінити гіпсову перегородку на щось якісніше. Забудовник погодився відшкодувати збитки. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Замість цегли чи цементу власники виявили пакети з-під будівельних сумішей, коли розбирали перегородку, щоб  замінити.

“Навіть не знаю, як назвати, витвір будівельного мистецтва, вторинне використання будівельних мішків. Коли робити проводку і в разі якогось дефекту — це легкозаймиста речовина, яка є в стіні”, — каже власник квартири.

Чоловік розповідає, за кожен квадратний метр квартири у цій новобудові заплатив 15 тисяч гривень. Але за два роки, відколи будинок здали в експлуатацію, знаходить усе нові недоліки. Показує штукатурку, яка вже відпадає. А ще балки в підлозі, які виступають місцями на 18 сантиметрів. Мирослав  зателефонував у будівельну фірму, перед ним вибачилися і запропонували все виправити. Але власник вирішив довіряти лише собі.

Забудовник уточнює, що доказів, що це саме їхня вина, а не майстрів, які ремонтували житло, нема. Проте додає, що з підрядником, який зводив саме цей будинок, розірвали угоду півтора року тому саме через недоліки в роботі. Новий генпідрядник, запевняють, професійний.

“Прикрий випадок, дуже шкодую і готовий відшкодувати тому клієнтові збитки, але ми перегорнули цю сторінку, ми поміняли генпідрядника, це непростий процес і зараз та якість, якою ми можемо пишатися”, — каже  директор будівельної компанії Олег Манзій.

Мирослав, якому дісталася стіна зі сміття, радить людям, які купують житло, спершу вивчати репутацію забудовника і прискіпливо читати договір. Документи читати з юристом, а перед підписанням акту прийому-передачі запросити фахівця, який обстежить житло.

Якщо ж лише шукаєте житло, а замість багатоповерхівки поки котлован, варто також перевірити, чи має забудовник угоду з фондом фінансування будівництва. Тоді у разі банкрутства  фірми інвесторам, принаймні, частково обіцяють повернути кошти.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *