Новини

В польському селі, де останнє десятиліття народжувались лише дівчатка, народився хлопчик

У польському селі Мейсце-Оджанське сталося подвійне диво. Вперше за останнє десятиліття тут народився хлопчик, але не сталось би цього без успішної перед цим операції, яку перенесла жінка.

Це село прославилося тим, що впродовж останнього десятиліття тут народжуються лише дівчатка. Причина такого феномену досі невідома. Мер села навіть пообіцяв нагороду першому народженому хлопчику. І 2 травня диво сталося.

Для батьків новонародженого Бартека —  це подвійне диво, адже лікарі не давали Анні Мілек жодного шансу завагітніти.

“Вагітність пройшла без ускладнень, але оскільки це була вагітність відразу після операції на ендометріозі та прохідності маткових труб, мені довелося поборотись і виконувати рекомендації лікаря”.

Жінка щаслива, що це свято стало особливим для її новонародженого сина.

“Я рада, що Бартек буде мати сувенір на все життя у вигляді грандіозного народження. Я також хочу згадати про свою історію з лютого минулого року, коли я збирала гроші на приватну операцію за кордоном. Операція відновила мій комфорт життя і зробила подвійне диво. Подвійне, адже Бартек – це не лише хлопчик з села Мейсце-Оджанське, а справжнє диво, що сталося після кількох років очікування”, – додає вона.

Для всіх нас і для мешканців — дуже приємна інформація, адже народився хлопчик, — розповідає Раймунд Фрішко, голова громади Цисек в інтерв’ю видання polsatnews.pl.

Мер села пообіцяв, що дотримає свого слова, і влаштує в селі спеціальне свято для малюка та його батьків, а також вручить обіцяну винагороду. Щоправда, тоді, коли закінчиться карантин.

Мейсце-Оджанське (пол. Miejsce Odrzańskie, нім. Mistitz) — село в Польщі, у гміні Цисек Кендзежинсько-Козельського повіту Опольського воєводства. Населення — 312 осіб (2011).