Новини

З 1 вересня школи можуть продовжити дистанційне навчання

Секретар РНБО Олексій Данілов припускає, що у новому навчальному році більшості українських шкіл доведеться продовжити дистанційне навчання. До вересня школи необхідно підготувати технічно до переходу на формат дистанційного навчання.

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов на традиційній селекторній нараді щодо коронавірусу з президентом Володимиром Зеленським, повідомляють у Офісі президента.

“Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні мають  бути підготовлені відповідні технічні можливості”, – йдеться в повідомленні.

Причина переходу – пандемія коронавірусу, другу хвилю якої вчені очікують саме восени.

Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні повинні бути підготовлені відповідні технічні можливості.

Проте МОН не планує переводити школи на обов’язкову дистанційну форму навчання.

Однак рішення про те, чи зможуть учні повернутись до звичайного режиму навчання з 1 вересня, прийматимуть Комісія ТЕБ і НС та Головний державний санітарний лікар.