Англомовні серіали за рівнями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на нашу сторінку в Instagram

Маємо пропозицію, від якої неможливо відмовитись: ввечері після насиченого дня роботи чи навчання увімкніть один із цих серіалів з англомовною аудіодоріжкою. Це спосіб не лише зняти напруження, але й вивчати англійську – схвалено самими британськими вченими, пише  Студвей.

Для рівня Elementary (A1)

(Можете зрозуміти найпростіші слова і вирази)

Adventure Time (Час пригод) – США, 2010-2016.
Мультсеріал розповідає про пригоди хлопчика Фінна і його найкращого друга – пса Джейка, що розмовляє, які проживають на Землі Ууу. Не будьте ошуканими дитячою анімацією та казковим сюжетом – мова серіалу сповнена сатирою на повсякденне життя і дорослим гумором.

Hey, Arnold! (Гей, Арнольде!) – США, 1996-2004.
Арнольд – звичайний чотирикласник: йому подобається вчитися, гуляти зі своїми друзями, а також допомагати рідним та друзям у вирішенні складних життєвих питань. А ще його бабуся знає карате, дід може віджиматися на одній руці, а домашня тварина – свинка.

Dexter’s Laboratory (Лабораторія Декстера) – США, 1996-2003.
5-річний хлопчик Декстер – справжній геній. У нього навіть є власна лабораторія, де кожного дня він проводить цікаві, а й інколи небезпечні експерименти. З кожним новим таким експериментом відбувається все більше веселих ситуацій.

Alf (Альф) – США, 1986-1990.
Комедійний серіал про милого прибульця, планета якого була знищена, і він знаходить притулок в звичайній американській родині.

Англомовні серіали за рівнями

Для рівня Pre-Intermediate (A2)

(Маєте базові знання і невеликий словниковий запас)

Misfits (Покидьки) – Великобританія, 2009-2013.
П’ятеро молодих правопорушників відбувають покарання на громадських роботах. Несподівано вони стають жертвами блискавки, та отримують надприродні можливості.

Modern Family (Американська сімейка) – США, 2009–…
Клер і Філ – типова родина з трьома дітьми; батько Клер, Джей, одружений на жінці, яка майже вдвічі молодша за нього; її брат Мітчелл – гей, і він разом зі своїм партнером Камероном удочерили в’єтнамську дівчинку. Сучасна американська сімейка – сучасна мова та найновіший сленг.

Friends (Друзі) – США, 1994-2004.
Справжня класика: шість друзів з Нью-Йорка щодня потрапляють у кумедні незвичні ситуації. Романтичні стосунки, життєві ситуації та один великий диван – серіал на усі часи.

How I Met Your Mother (Як я познайомився з вашою мамою) – США, 2005-2014.
Одного дня головний герой серіалу – Теда Мосбі – почав розповідати своїм дітям історію зустрічі з їхньою мамою. І це вийшла дуже довга історія.

Англомовні серіали за рівнями

Для рівня Intermediate (B1)

(Розумієте майже все, однак все рівно іноді заглядаєте в словник)

Black Books (Книгарня Блека) – Великобританія, 2000-2004.
Бернард Блек – соціофоб, мізантроп і серійний пияка. А ще – власник книгарні, клієнтів якої відверто ненавидить. Вам сподобаються ці метафори.

The IT Crowd (Айтішники) – Великобританія, 2006-2013.
Хочете знати, як працює відділ технічної підтримки у великій IT-компанії та якою професійною лексикою вони користуються? Влаштовуйтесь зручніше перед екранами.

Vikings (Вікінги) – Канада, Ірландія, 2013–…
Історія безстрашного воїна Рагнара Лодброка, і його шлях до корони усіх племен вікінгів. В основу сюжету покладені легенди та реальні події із життя Лодброка та його братерства вікінгів. Цей серіал – «Гра престолів» без фентезі та зі скромнішим бюджетом.

The Walking Dead (І мертві підуть) – США, 2010–…
Історія групи людей, які намагаються вижити у світі, який став жертвою зомбі апокаліпсису. Тут інстинкти беруть верх над людськими почуттями, а межі між добром та злом вже не існує.

Англомовні серіали за рівнями

Для рівня Upper-Intermediate (B2)

(Розумієте все, про що говорять герої; маєте гарний словниковий запас)

Breaking Bad (Пуститися берега) – США, 2008-2013.
Волтер Вайт – добрий і милий вчитель хімії. Одного дня йому діагностують рак легенів у термінальній стадії. Бажаючи фінансово забезпечити свою родину, він починає займатися виготовленням і продажем метамфетаміну.

The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху) – США, 2007–…
Двоє талановитих друзів-фізиків одного дня знайомляться зі своєю новою сусідкою – симпатичною білявкою. Вас чекають комікси, наукові експерименти, «Стар-трек», і одвічний пошук звичайного людського кохання.

Dexter (Декстер) – США, 2006-2013.
На перший погляд Декстер Морган – звичайний чоловік. Він працює судовим експертом у поліції Майамі, піклується про свою сестру Дебору і зустрічається з прекрасною дівчиною Ритою. Але насправді Декстер – серійний маніяк, який веде полювання на таких самих «монстрів», як і він.

Suits (Костюми або Позови) – США, 2011–…
Майк Росс має надзвичайний талант – він запам’ятовує кожне слово у кожній книжці, яку прочитав. Цей талант допомагає йому заробляти – він складає юридичні тести за інших. Одного разу Майк потрапляє на співбесіду до кращого юриста Нью-Йорка – Гарві Спектра, і той вирішує взяти хлопця до себе.

Англомовні серіали за рівнями

Для рівня Advanced (C1)

(Ви все прекрасно розумієте, але хочете розширити свій словниковий запас із якоїсь специфічної теми)

House M.D. (Доктор Хаус) – США, 2004-2012.
Грегорі Хаус – цинічний, грубий і неприємний чоловік, до того ж наркозалежний. Але й талановитий лікар і діагност, завдяки якому було врятоване не одне життя.

Game of Thrones (Гра престолів) – США, 2011–…
Культовий фентезійний серіал за романами Джорджа Мартіна. Історія розповідає про боротьбу за владу у державі Семи Королівств. Інтриги, кров, секс – все що треба для гарного настрою та свіжої лексики.

Sherlock (Шерлок) – Великобританія, 2010–…
Щоб було, якби відомий детектив Шерлок Холмс жив у наші часи? Відповідь у цьому серіалі.

Mr. Robot (Містер Робот) – США, 2015–…
Елліот – молодий хлопець, який страждає від соціопатії, соціофобії й депресії. Вдень він інженер із кібербезпеки, а вночі хакер, який займається виявленням покидьків і злодіїв. Одного дня йому пропонують приєднатися до підпільної хакерської групи, яка намагається знищити могутню корпорацію.
Серіали – прекрасне джерело живої розмовної мови. До того ж, завжди є змога увімкнути субтитри і сприймати нову лексику не лише на слух, але й візуально. Просто спробуйте – залишайте коментарі про свій досвід на наших сторінках у соцмережах.

Матеріал підготовлено та вперше опубліковано для Україна Speaking.


Новини партнерів:
Share.

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР