Фільми

Топ-10 захоплюючих фільмів, які варто переглянути

Список фільмів, які захоплюють несподіваними поворотами і інтригуючим сюжетом.

 Патруль часу

Майбутнє. Вчені створили машину часу, і з цим винаходом світ вийшов на новий виток цивілізації. Завдяки винаходу з’явилася можливість виправляти помилки минулого, щоб зробити сьогодення кращим. Також машина дала можливість запобігати злочинам до їх реалізації. Для цієї мети були відібрані кращі поліцейські.

Головний герой – поліцейський часу, який вже встиг запобігти величезна кількість злочинів завдяки подорожам крізь час. Однак все його заслуги меркнуть, тому що він нездатний зупинити загрозу, що має намір знищити Нью-Йорк.

Я – початок

Фільм розповідає історію молекулярного біолога, який досліджує еволюцію ока. У нього починається пристрасний роман з молодою загадковою жінкою Софі в період інтенсивної роботи разом зі своєю асистенткою Карен. Іен робить важливе відкриття, яке підтверджує еволюційну теорію виникнення ока у живих істот. Однак загибель Софі і низка подій, пов’язаних з збігами малюнка очної сітківки у різних померлих і народжених людей, змушує його продовжити розслідування особливостей людського ока в абсолютно новому напрямку.

Найкраща пропозиція

Вергілій Олдман – керуючий директор провідного аукціонного будинку. Час від часу зі своїм партнером Біллі на очах у всього світу він провертає хитромудрі афери, вправно маніпулюючи і вводячи в оману як продавців, так і покупців. У секретному залі своєї вілли він зібрав сотні безцінних картин з різних епох.

Одного разу таємнича жінка, що приховує свою особистість, просить його продати антикваріат її сім’ї. Серед численних творів мистецтва раз по раз Олдман виявляє частки давно втраченого механізму. Свого часу подейкували, що для того, щоб його оживити, творці вдавалися до допомоги вищих сил… Складаючи, як пазл, знайдені деталі, разом зі своїм геніальним другом Робертом вони намагаються розгадати цей секрет. Але Олдман зацікавлений не тільки предметами старовини …

Готель «Гранд Будапешт»

Фільм розповідає про захоплюючі пригоди легендарного консьєржа Густава і його юного друга, портьє Зеро Мустафи. Співробітники готелю стають свідками крадіжки і пошуків безцінних картин епохи Відродження, боротьби за величезні статки багатої сім’ї і… драматичних змін в Європі між двома кровопролитними війнами XX століття.

Матриця часу

Саманта – крута дівчина, якій завжди і у всьому везло. Але в той день, в п’ятницю, 12 лютого, щось пішло не так, а потім та аварія на трасі… Саманта виявилася в зачарованому колі проклятого дня, і тепер вона змушена проживати жах тієї п’ятниці знову і знову. Щоб розплутати петлю часу, вона повинна обчислити помилку і виправити невірний крок. Але кожен раз щось не спрацьовує…

Невідомий гість

Молодого бізнесмена Адріана Доріа звинувачують у вбивстві коханки, і він вирішує скористатися послугами Вірджинії Гудман, кращого в країні фахівця щодо виходу з найскладніших ситуацій. Адріан утримується під домашнім арештом, а завтра відбудеться судове засідання, тому ввечері до нього приходить Вірджинія, щоб придумати найкращу стратегію захисту. Для неї це остання справа, і вона не збирається його програвати.

Ідеальні незнайомці

Семеро нерозлучних друзів, зібравшись за вечерею, в жарт вирішують читати всі свої смс вголос, а на дзвінки відповідати тільки по гучному зв’язку. Вони й уявити собі не можуть, які скелети вилізуть з їхніх шаф.

Вроджена вада

1970 рік, Каліфорнія. Головний герой – приватний детектив, який сильно захоплюється марихуаною. Його розшукує колишня дівчина, але незабаром вона зникає разом зі своїм новим залицяльником. Ларрі починає розслідувати цю справу.

Тринадцята казка

Маргарет Лі працює в букіністичної крамниці свого батька. Сучасності вона вважає за краще Діккенса і сестер Бронте. Тим більше здивування Маргарет, коли вона отримує від самої знаменитої письменниці наших днів Види Вінтер пропозицію стати її біографом. Адже нітрохи не менше, ніж своїми книгами, міс Вінтер знаменита тим, що ще не сказала жодному інтерв’юеру ні слова правди. І ось перед Маргарет, яка опинилася в стінах похмурого, населеного примарами особняка, розгортається в буквальному сенсі слова готична історія сестер-близнюків, яка дивним чином перегукується з її особистою історією і поступово підводить до розгадки таємниці, зводила з розуму багато поколінь читачів…

Загублена

Все було готово для свята на честь п’ятирічного ювілею подружнього життя, коли раптом нез’ясовно пропав один з винуватців свята. Залишилися сліди боротьби в будинку, кров, яку явно намагалися стерти, – і ланцюжок «ключів» в грі під назвою «полювання за скарбами».