Понеділок, Березень 25

10 важливих речей, які потрібно зробити у перший тиждень нового року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Після того, як ви розберете всі подарунки, виспитеся після новорічної ночі і порадієте неробству у перші 2 дні нового року, настане час зайнятися своїми цілями.

1. Розробити режим дня

Якщо ви не звикли прокидатися і засинати в один і той же час, не зберігали до цих пір ніякого графіку – саме час змінити такий хаотичний підхід. Коли ви почнете засинати та прокидатися в один і той же встановлений час, то помітите через тиждень зміни на краще і в настрої, і в самопочутті.

2. Регулярно складати списки справ і доводити все до кінця

Планування по списках задач – найбільш простий та ефективний спосіб не заплутатися у всьому, що ви хотіли би зробити: чи то виділений час на сім’ю та розваги, чи на виконання робочих завдань та проектів.

3. Побувати там, де давно хотіли

Можна і в цьому році просиджувати штани перед ТБ. А можна виділити 1-2 дні кожного тижня на тріпи у якесь незнайоме місце. Відкривайте для себе нові території!

4. Зайнятися своїм раціоном та сісти на дієту

Період обжерливості у Новий рік закінчиться і потрібно знову входити у звичайну колію, рутину. Слідкувати за своєю вагою, за тим, що ви їсте і в якій кількості – не так важко, як вам здається. Якщо ви думаєте, що для нормального харчування вам потрібна жорстка дієта, відмова від безлічі продуктів – ви помиляєтеся. Просто відкрийте для себе здорове збалансоване харчування.

5. Зайнятися спортом

Якщо ви вважаєте, що професійний спорт не для вас і тому навантажувати себе зайвими тренування не варто – даремно. Почніть з простого: спробуйте бігати.

6. Відмовитися від телевізора

Телевізор – універсальний пожирач часу. Реклама ефірних та кабельних каналів, змішана з передачами сумнівної цінності та якості, низькопробний гумор та старі фільми, які показують по колу тижнями – ви справді хочете розбавити цим своє життя кожного дня?

7. Почати вивчати іноземну мову

Сьогодні є безліч можливостей вивчити будь-яку іноземну мову: від стандартної англійської до японської та гінді. Вами керує не лінь, а неправильно розставлені пріоритети!

8. Знайти своє хобі

Відомо, що хобі та зацікавленність чимось приносять у життя новизну, додають можливість відкрити в собі та людях, які оточують нові грані та просто переключити увагу та інтелектуальну активність. А “зміна праці є відпочинком”, хіба не так?

9. Освоїти “помідорне планування”

Основна ідея: часті перерви можуть покращити спритність думки.

Є п’ять кроків до виконання методу:

Виберіть задачу, яку потрібно зробити.

Встановіть pomodoro (таймер) на 25 хвилин.

Працюйте, поки таймер не продзвенить, запишіть це позначкою “x”.

Зробіть коротку перерву (від 3 до 5 хвилин).

Кожні чотири “pomodori” робіть довшу перерву (15–30 хвилин).

10. Відмовитися від звички пліткувати про людей та сперечатися про несуттєве

Дайте невелику обіцянку самому собі: ніяких суперечок щодо релігії, політики, громадського ладу, ніякого осуду людей за зовнішній вигляд чи світогляд. Почніть бачити світ у його різнобарв’ї – начебто проста, але в той же час комплексна задача. Вона не досягається за один день, але саме тому і варто присвятити цьому весь наступний рік.

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ