Неділя, Лютий 17

10 видів брехні, в яку вас переконали повірити

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

1. Без пари – значить «самотньо». – Те, що ви зараз одні, ще не означає, що ви самотні. І, якщо вже на те пішло, особисті стосунки далеко не гарантують щастя. І залишаючись без пари, ви ніколи не станете настільки ж самотнім, як в неправильних стосунках. Якщо ви розумієте, що з цією людиною не вийде нічого хорошого, краще розірвіть ці стосунки, і потратьте трохи часу на найважливішу людину у вашому житті – вас самих. Постарайтеся знайти себе. Повернути собі самоповагу. І коли наступного разу ви опинитеся в стрімко потопаючих особистих стосунках, ви будете готові вчасно їх покинути.

2. Щастя – це коли у вас є все, чого ви хочете. – Те, що ви щасливі, ще не означає, що ви нічого не бажаєте. Перш за все це означає, що ви вдячні за те, що у вас є, і терпляче чекаєте того, що трапиться. Часом ми настільки захоплюємося прагненням до чогось великого, що абсолютно перестаємо помічати ті крихітні речі, які роблять наше життя чарівним. Так що цінуєте сьогоднішній день – повірте, він того вартий. Адже він – один з тих самих «старих добрих деньків», які ви будете з такою ностальгією згадувати в старості.

3. Якщо комусь погано, ви відразу це побачите. – Усім нам буває і боляче, і страшно, і погано. Просто деякі навчилися це приховувати куди краще за інших. Ви не знаєте, що відбувається за закритими дверима їхньої душі, а тому засуджувати людей лише по тому, що ви бачите – марна трата часу і сил. Якщо у вас є час обговорювати і засуджувати інших людей, у вас, мабуть, занадто багато вільного часу. Краще спрямуйте його на щось гідне.

4. Життя має йти певним чином, і ніяк інакше. – Ніхто не може нашкодити сильніше, ніж ми самі. Але завдавши своїй душі рану, ми ж можемо її і зцілити – для цього іноді досить не соромитися своїх думок, і бути реалістом. Адже у нас завжди є вибір, як відповісти на ті ситуації, з якими зіштовхує нас життя. Так що відмовтеся від нереалістичного образу в вашій голові, під який ви намагаєтеся підігнати ваше життя, і почніть сприймати його таким, яка воно є. Міняйте те, що піддається змінам, міняйте свій погляд на те, що не можна змінити, і продовжуйте рухатися вперед.

5. Ви повинні бути схожі на когось іншого. – Коли ви перестаєте порівнювати себе з іншими людьми, неважливо, справжніми або вигаданими, і коли ви перестаєте порівнювати себе з іншими версіями себе самих (здебільшого існуючих лише в нашій голові), лише тоді ви починаєте жити спокійно – і лише в цьому спокої немає абсолютно нічого ілюзорного.

6. По-справжньому відмінним життям живуть лише обрані.- Якщо щоранку будете прокидатися зі словами «Сьогодні мене чекає відмінний день», і засинати, розуміючи, наскільки ж він був хороший … Лише тоді, одного разу, через багато років, ви зможете, згадуючи про минуле, посміхнутися і сказати: «Моє життя було відмінним».

7. Нам не потрібні нелегкі часи. – Часом для того, щоб знайти щастя, потрібно пройти через справжнє пекло. Часом для того, щоб зустрітися з потрібними людьми, ви повинні позбавитися від тих, кому не місце у вашому житті. Часом для того, щоб зрозуміти, що таке бути сильним, ви повинні відчути слабкість. Іноді потрібно відчути, як ваша душа розколюється на частини, щоб набути непорушну цілісність. Часом, щоб знайти ту єдину людину, з якою можна прожити решту життя, потрібно пройти через натовпи людей. Часом нам доводиться зустрічати з розпростертими обіймами як хороше, так і погане, знаючи, що в кінцевому результаті і те, і інше несе нам безцінний досвід.

8. Бути сильним – означає не відчувати болю. – На ділі сильні люди – це ті, хто відчувають біль, приймають її, вчаться на ній усього, чого можуть, а потім долають її. Суть сили – в рішучість попросити про перепочинок, пролити сльози, обтруситися, а після повернутися на ринг, щоб битися так, як вам ще ніколи не доводилося.

9. Брехня «на благо» – це нормально. – Перш, ніж говорити «Я тебе люблю», відчуйте любов. Будьте дійсно вдячні. Відчувайте каяття, вибачаючись. Повірте – коли ваші слова бувають підкріплені справжнім почуттям, вони проникають в глибину серця інших людей.

10. Мрії – марна трата часу. – Найвидатніші дари – ті, які не видно очам, але відчуваються серцем. Те, що ми бачимо, лише мала частина того, що можливо. Уява – це вміння зазирнути за горизонт, уявити собі те, що дуже важливо для нас, але поки приховано від погляду. Де-небудь і коли-небудь вас неодмінно чекає щось неймовірне – якщо вашої мрії виявиться достатньо, щоб його дістати.

Новини партнерів:Share.

КОМЕНТУВАТИ