Понеділок, Грудень 17

20 пунктів, які треба сказати синові до того, як він подорослішає

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Якби ви почули ці слова в дитинстві, можливо, виросли б іншою людиною.

1. Ти можеш і повинен справлятися зі складнощами

Життя сповнене складнощів, і тобі доведеться приймати цей виклик регулярно. Завзято працюй, не бійся просити про допомогу, коли це необхідно, і думай головою.

2. Знай собі ціну

Ніколи не погоджуйся на менше – ні в повсякденному житті, ні в роботі, ні в коханні.

Будь кращим і вибирай краще.

3. Слухай своє серце

Особливо в тих випадках, коли тобі здається, що воно говорить щось більш розумне, ніж навколишні люди.

4. Не будь таким серйозним по відношенню до себе

Не шкодуй, але визнай свою провину, якщо вона є. Смійся над собою. Будь простішим.

5. Гроші не визначають твоє життя

Життя – це більше, ніж гроші. Одні з найщасливіших моментів в твоєму житті будуть пов’язані зовсім не з цими папірцями. Завзято працюй і добре заробляй, але не суди про себе по тому, скільки у тебе грошей.

6. «Ні» означає «ні»

Коли справа доходить до побачень (або як там ви, сучасні діти, це називаєте в підлітковому віці), пам’ятай: якщо дівчина каже «ні», це означає «ні».

7. Плакати – це нормально

У тебе не кам’яне серце. Ти чуйний, добрий і справедливий. Часом те, до чого ти прагнеш,   не буде втілюватися в життя. Час від часу ти будеш програвати.

Якщо ти відчуєш, що сльози принесуть полегшення, то дай їм волю.

8. Піклуйся про своє здоров’я

Обов’язково відвідуй лікаря, їж овочі, висипайся і роби фізичні вправи.

9. Пам’ятай про свою сім’ю

Сім’я завжди буде поруч: радіти разом з тобою, коли ти щасливий, і підтримувати тебе в лиху годину. І, звичайно, любити тебе завжди і за будь-яких обставин. Не віддаляйся від своїх близьких.

10. Ти не кращий за решту

Ти чудовий, але ти не краще, ніж люди, які водять автобус, ремонтують твоє взуття або прибираються в твоєму домі. Незалежно від того, яких висот ти досягнеш в житті, пам’ятай, що повинен поважати інших людей і їх працю.

11. Люди добрі

За своєю природою люди більш схильні до добра, ніж до зла. Однак це не означає, що світ складається лише з добрих людей. Тобі зустрінуться такі, які будуть вчиняти неправильно, недобре і просто підло. Я хочу, щоб ти не забував: у кожної людини повинен бути шанс виправитися. І кожен вважається невинним доти, поки не доведено протилежне.

12. Захищати себе від зайвих переживань

Біль і драма будуть слідувати за тобою по п’ятах протягом всього твого життя. Уникай людей і подій, які не вносять в твоє життя нічого, крім переживань, інтриг, розчарувань і хаосу. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на це.

13. Ти не центр Всесвіту

Життя на Землі було до твого народження, триватиме воно і після того, як ти покинеш цей світ. Не зациклюйся виключно на собі, допомагай іншим людям, надихайте їх на нові звершення. Залиш свій слід.

Зроби так, щоб після того, як тебе не стане, про тебе було кому згадати.

14. Роби щось хороше щодня

Так, у сучасному житті скажений темп, але ми ніколи не буваємо зайняті настільки, щоб у нас не залишилося часу на добро. Поступитися іншому місце в метро, ​​допомогти старому перейти дорогу або донести важкі сумки з магазину. Будь людиною, яка готова простягнути руку допомоги.

15. Будь собою

Ти унікальна людина. І ти можеш внести в цей світ свій внесок. У тебе є таланти, розвивай їх і ніколи не зливаються з натовпом.

16. Твоє слово повинно бути вартим

Уважно вибирай слова, які вимовляєш. Намагайся говорити правду і завжди тримати свої обіцянки. Пам’ятай, що ти повинен бути людиною, яка відповідає за свої слова.

17. Будь привітним

Стався до людей добре і не будь різкий. Це не так вже й складно, якщо подумати.

18. Твоя мама завжди буде поруч

Я завжди буду поруч з тобою. Настане день, коли фізично мене не стане, але знай: я назавжди залишуся в твоєму серці і в твоїх спогадах.

19. Вибирай з розумом

Наречену, партнерів по бізнесу, друзів і сусідів.

20. Будь хоробрим

Будь хоробрим настільки, щоб визнати, що тобі потрібна допомога інших людей або що прийшов час кинути свою затію, бо вона виявилася провальною.

Будь хоробрим настільки, щоб зуміти сказати «до побачення» тому, чому вже не місце в твоєму житті, і «привіт» новому.

А які поради ви дасте своєму синові?

Переклад Coffee & Milk за матеріалами lifehacker

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ