Неділя, Лютий 17

А ви знаєте, наскільки легко і невимушено ви руйнуєте своє життя?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Знаєте, життя – це не пряма лінія. Це не набір основних етапів, які кожен проходить за розкладом. Не обов’язково до певного віку закінчувати інститут, заводити сім’ю, робити кар’єру. Ви не зобов’язані одружитися в 25 і ставати начальником в 30.

Вам дозволяється відступати. Ви маєте право дізнатися, що надихає вас. Ви маєте право взяти тайм-аут. Ми часто забуваємо про це. Ми задаємо собі програму ще зі шкільної лави: поступити в цей університет, влаштуватися на цю роботу. Ми йдемо на роботу щоранку, навіть якщо вона нам не дуже то подобається, тому що відчуваємо необхідність реалізувати свою програму. Ми робимо наступний крок, потім ще один, думаючи, що просто заповнюємо «контрольний лист», і в один прекрасний день прокидаємося в депресії. Ми відчуваємо себе пригніченими і не знаємо чому. Ось так ми і руйнуємо наше життя.

Ми руйнуємо життя, вибираючи не ту людину. Чому ми так потребуємо прискорення відносин? Чому нам хочеться швидше бути з кимось, а не кимось? Повірте мені: любов, яку вибирають зі зручності, яка виростає з необхідності спати поряд з кимось, яка визначається нашою потребою в увазі, а не пристрастю, ніколи не надихне вас встати в 6 ранку і змінити світ. Потрібно прагнути до фундаментальної любові – такого типу відносин, який робить нас кращими з кожним днем.

«Але я не хочу бути один» – часто говоримо ми. Будьте на самоті. Їжте поодинці, влаштовуйте побачення самі з собою, спіть на самоті. Так ви зможете більше дізнатися про себе. Ви будете рости, знатимете, що надихає вас, задумаєтеся про свої мрії та переконання. І, коли ви зустрінете людину, яка змусить кожну клітинку вашого тіла танцювати, ви будете впевнені в ньому, бо будете впевнені в собі. Зачекайте, будь ласка. Я закликаю вас чекати любові, боротися за неї, докладати зусиль, бо це найпрекрасніше почуття, яке дано відчути вашому серцю.

Ми руйнуємо життя, дозволяючи минулому керувати нами. Деякі речі неминуче трапляються з нами. У житті кожного буває горе чи дні, коли ми відчуваємо себе марними і непотрібними. Є моменти, які залишаться з нами назавжди, є слова, які ранять нас. Ми не можемо дозволити їм визначати свою долю – це просто моменти, просто слова. Якщо ви дозволите кожній поганій події в житті міняти ваш погляд на самого себе, ваш світогляд стане негативним.

Ви втрачаєте можливості, переконуючи себе, що занадто дурні, оскільки не отримали підвищення п’ять років тому. Ви втрачаєте любов, тому що думаєте, що були недостатньо гарні для свого колишнього, і не зможете повірити тому, хто буде говорити, які ви насправді прекрасні. Це циклічний саморуйнівний процес. Якщо ви не дозволите собі пройти повз події, слова і почуття минулого, то завжди будете дивитися на майбутнє через призму жалю, знову і знову переживаючи і підживлюючи їх.

Ми руйнуємо життя, коли порівнюємо себе з іншими. Кількість фоловерів в інстаграмі не применшує і не збільшує вашу значимість. Кількість грошей на вашому рахунку не впливає на ваше співчуття, ваш інтелект або ваше щастя. Людина, яка багатша від вас вдвічі, не має подвійної цінності або подвійного задоволення від життя. Ми настільки залежн о, що подобається нашим друзям, на кого орієнтуються всі інші, що це руйнує нас самих. Це створює в нас нездорову потребу відчувати себе важливими – навіть якщо доведеться піти по головах, щоб домогтися ілюзорного успіху.

Ми руйнуємо життя, не дозволяючи собі відчувати. Ми всі боїмося говорити занадто багато, відчувати занадто глибоко, показувати людям, що вони значать для нас. Демонструючи людині, наскільки вона важлива для вас, ви стаєте уразливим. Проте в цьому немає нічого поганого. Є щось притягуюче в тих магічних моментах, коли ви оголюєте душу і говорите правду. Скажіть цій дівчині, що вона надихає вас. Скажіть матері, як сильно ви її любите на очах у її друзів. Висловлюйте почуття. Відкрийте себе, не дозволяйте вашому серцю зачерствіти. Будьте сміливими в любові.

Ми руйнуємо життя, коли вибираємо толерантні умови. Чи відчуваєте ви в кінці дня, що щасливі, що живете? Коли ми погоджуємося на менше, ніж бажали спочатку, ми руйнуємо власний потенціал і обманюємо себе. Можливо, наступний Мікеланджело зараз сидить за ноутбуком і складає рахунок-фактуру на скріпки, тому що йому треба якось платити за квартиру, або тому, що це зручно, або тому, що це просто прийнятно. Не дозволяйте такому статися з вами. Не руйнуйте життя таким чином. Життя і робота, життя і любов нерозривно пов’язані між собою. Нам потрібно робити неординарну роботу, нам потрібно шукати неординарну любов. Тільки так ми зможемо прожити неординарне життя.

© Bianca Sparacino

Новини партнерів:Share.

КОМЕНТУВАТИ