Про що потрібно думати перед сном?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на нашу сторінку в Instagram

Хочу відразу попередити читача, що інформація, яку ти прочитаєш нижче, може перевернути твоє мислення, незалежно від твого бажання. Тому рекомендую перед подальшим читанням бути дуже уважним і зосередженим.

Про що ти думаєш перед сном? Які думки ти крутиш в голові?

Готовий посперечатися, що ти не віддаєш собі звіт в тому, що твій стан вранці залежить від думок перед сном. Те, про що ти думаєш перед сном – по суті визначає твоє майбутнє, моделює твоє життя завтра.

Це як ефект доміно. Ланцюгова реакція твоїх думок створює нейронні ланцюги в головному мозку, за 8 годин сну в тебе в голові відбувається обробка інформації, про яку ти навіть не здогадуєшся. Якщо говорити зовсім грубо, то поки ти спиш, у тебе в мозку відбувається процес, який визначає твоє буття. Від цього процесу залежить:

– Як ти будеш себе почувати;
– Виспишся ти чи ні;
– Який в тебе буде настрій;

– Скільки у тебе буде енергії;
– Як буде відновлюватися твій організм – швидко чи повільно;
– Що ти будеш робити вранці / вдень ​​/ ввечері.

Коли ти прокидаєшся, то ти впевнений на всі сто, що ти керуєш собою, що ти приймаєш рішення. Але ти помиляєшся. Тому що все вже прийнято за тебе. За 8 годин сну записалася програма, якій ти будеш слідувати протягом дня, від якої ти відхилишся тільки в тому випадку, якщо в твоє звичне і розмірене життя увірветься несподівана подія, якої немає в програмі.

Коли відбувається щось неординарне, то програма збивається, мозок за частки секунди перепрограмується і починає шукати вихід з незвичної ситуації.

Але суть не в цьому.

Важливим є те, про що ти думаєш перед сном, і що воно має важливе значення в твоєму майбутньому.

Найбільша проблема криється в людському невігластві. Звичайна людина не знає, як працює мозок, не відчуває своє мислення, та й взагалі про себе ні чорта не знає, крім своєї ваги, зросту, кількості пальців на лівій нозі і розміру грудей.

Тому у неї все йде само собою. Вона просто обмірковує свої проблеми перед сном, шукає шляхи їх вирішення, мріє про нездійсненне. А вранці встає і починає новий день. Який вже змодельовано за минулу ніч.

Наприклад, під час сну мозок прокручує майбутній день до найдрібніших подробиць. Прокручується можлива зустріч з колишньою дівчиною, відключення гарячої води, падіння метеорита, отруєння пиріжками або випадковий секс. Все до дрібниць. Наш мозок прокручує всі можливі ситуації. І виходячи з найбільш можливих ситуацій, видає тобі вранці твій стан.

Якщо програма “бачить”, що для тебе важливіше бути розсіяним, то ти будеш розсіяним. Якщо програмі потрібно, щоб ти був бадьорим і життєрадісним, то таким тобі і бути. І це не залежить від твого бажання.

Мозок вибирає еволюцію

Найважливіше для мозку і програми, яка визначає твоє майбутнє – це найкраще виживання. За однієї умови. Якщо мозок вважає, що ти потрібен еволюції.

Якщо ж мозок вважає, що ти не потрібен еволюції, то він включає режим знищення. Ти починаєш руйнувати своє життя. Тіло не може себе вбити, і для мозку біологічний час обчислюється в інших параметрах. Ти просто швидше старієш, більше хворієш. А як зробити, щоб ти старів і хворів швидше? Дуже просто. Тобі дається поганий настрій, тобі постійно не щастить. Ти опиняєшся не в той час не в тому місці. Тебе тягне на алкоголь. Ти нервуєш через дрібниці. Твій мозок тебе повільно вбиває.

Було б простіше мозку вбити тебе швидше, чи не так? Наприклад, відключити твою увагу на трасі або на пішохідному переході. Але для еволюції потрібні і безцінні ресурси. Потрібне так зване паливо. Потрібно допомагати няньчити онуків, потрібно виконувати чорну роботу. Потрібно брати на себе всю чорноту негативної енергії в просторі. Потрібно бути буфером між агресивним середовищем і цінним ресурсом, необхідним для розвитку виду.

Все дуже заплутано, але це тільки так здається. Вся справа в твоєму невігластві. Якби ти менше дивився серіали або сидів вконтакті, а більше пізнавав свою внутрішню суть, то все здавалося б очевидним. І ти б знав, що важливо все. Кожна дрібниця і кожна думка в твоїй голові. Взагалі кожна!

Чим визначається програма? Звідки береться основа на кожен день?

Відповідь дуже проста. Основа – це твої думки перед сном. Про що ти думаєш перед сном – є їжа для мозку, хто ти є – цінний ресурс для розвитку світу або даремний продукт.

Відразу хочу написати про те, що думки беруться не в той час, коли ти тільки що приліг і лежиш і про щось думаєш, а коли ти вже провалився в сон, на першій фазі сну і вже не контролюєш свої думки. Вони течуть своєю чергою. За пару секунд проноситься весь білий день, і це є основою. Це є фундамент.

Якщо ти практикуєш усвідомлені сни, то ти правитель свого завтра, ти можеш писати програму сам. В усвідомленому сні ти перекреслюєш свою стару програму. Наскільки я знаю, всі, хто хоч раз керував сном – так чи інакше міняли своє життя в кращу сторону. А ті, хто часто прокидається уві сні – кардинально змінювалися самі. До невпізнавання.

Так про що ж все-таки думати перед сном?

Є деякі нехитрі правила, які зроблять твій новий день більш ефективним. Якщо ти спробуєш їх реалізувати перед сном, то ти відразу відчуєш ефект від них на наступний же день. Тобі день буде даватися легше, голова буде ясною.

Так чи інакше, всі правила будуть працювати як метод виключення.

1. Спокій

Найважливіше правило – це спокій. Не потрібно нічого відчувати. Потрібно виключити всі емоції. Як позитивні, так і негативні.

Справа в тому, що мозок може прийняти твої позитивні емоції за їх нестачу. Не потрібно піднімати собі настрій перед сном. І я не рекомендую мріяти! Емоції визначають твої думки в першій фазі сну. Якщо ти спокійний і розмірений, то програма робить орієнтиром чистий аркуш. Простіше кажучи, мозок програмує тебе на наступний день діяти по ситуації. І дає додаткову силу твоєму організму.

2. Відсутність думок

Постарайся не думати. Відключи внутрішню балаканину і слухай тишу. У тиші є своє звучання, якщо часто прислухатися, то ти почуєш це звучання. Воно прекрасне.

Під час сну, коли аналізується минулий день, відсутність думок перед сном дасть збій програми. Для мозку думок не може не бути. Тому в програмі з’являється збій і вона переноситися на наступну ніч. Вранці ти будеш відчувати себе відмінно і дуже бадьоро!

3. Розслаблення

Коли ми лягаємо спати, то в районі спини, а також руки і ноги у нас повністю не розслаблені. Ти можеш це відчути. Коли ляжеш спати, повністю розслабся. Коли повністю розслабишся, постарайся розслабитися ще. Стань ще м’якшим. Потім ще і ще. Ти здивуєшся, коли усвідомлюєш, наскільки напружене твоє тіло. Ми всі засипаємо дуже напруженими. На виході ми отримуємо напружені дні.

В принципі, цього достатньо.

Запам’ятай, про що тобі потрібно думати перед сном.

1. Прибрати емоції, переживання.

2. Прибрати думки.

3. Прибрати скутість тіла.

Коли ти виключаєш три основи, коли ти перед сном контролюєш думки, тіло і стан, ти сам стаєш програмою. Твій мозок починає працювати “всередину”, на тебе. Вранці ти завжди прокидаєшся бадьорим і енергійним. І найголовніше, ти відчуваєш ясність розуму, що її відчував раніше. Складається враження, що мозок працює на сто відсотків, в житті починає все виходити.


Новини партнерів:
Share.

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР