Середа, Квітень 24

Цей чоловік – хірург, і він просить всіх – не носити угги!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Австралійські валянки – угги. Вони стильні, комфортні, м’які і, здавалося б, зручні. Але, як стверджує лікар-ортопед Іен Макдемотт, ці валянки дуже шкідливі для нашого здоров’я.

Нога в них не закріплена, тому починає складатися неправильна хода. Неміцний матеріал підошви призводить до деформації контуру стопи. М’яка підошва не амортизує п’яту при ходьбі. І з кожним кроком нога отримує мікротрaвмu. Так як угги не мають каблука, то п’ята поступово опускається вниз.

Низький рівень підтримки стопи збільшує захворювання щиколоток, колін, стегон. При напрузі кінцівок, вони більш схильні до розтягування. А для того, щоб угги не сповзали, її власникові постійно доводиться напружувати ногу.

Особливо шкідливі угги для дітей. Їх кістки ще ростуть і можуть легко деформуватися. Зайве навантаження на коліна проводить до змін кісток таза, провокує хвороби хребта.

Ортопеди закликають, якщо не відмовитися повністю від австралійських валянок, то хоча б обмежити їх носіння. Лікарі пропонують носити їх не більше декількох годин в день, з обов’язковими перервами.

 

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ