Неділя, Лютий 17

Все в смартфоні: Сільпо запустило мобільний додаток

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У AppStore і GooglePlay з’явився мобільний додаток рітейлера Сільпо. Поки основна його функція – цифрова карта програми лояльності, повідомлення про акції рітейлера і сканер товарів, пише Асоціація Рітейлерів України.

По суті, додаток дублює інформацію з основного сайту компанії і дозволяє дізнатися про акції в магазинах мережі. Але головною перевагою програми стала цифрова карта лояльності – тепер покупцеві не потрібно носити з собою пластик, досить лише дозволити касиру сканувати штрих-код з екрану смартфона. Однак у журналіста не вийшло, зареєструвавшись в додатку, увійти в особистий кабінет на сайті рітейлера, ймовірно, для цього все ж потрібно піти в торгову точку.

Процес реєстрації в додатку дуже простий – необхідно ввести номер телефону, на який прийде код активації карти. У разі якщо карта вже є, її можна відсканувати.

Реєстрація в мобільному додатку Cільпо

Швидше за все, мета рітейлера – додаткова комунікація зі споживачем, тому що функціонал додатка поки дуже обмежений:

  • цифрова карта – на касі замість картки досить показати екран смартфона з відкритим додатком
  • в особистому кабінеті можна відстежити баланс бонусів за покупки, подивитися попередні покупки
  • сканування товару в магазині
  • додаток дає інформацію по акціях в найближчому Сільпо
  • дає інформацію за останніми покупкам в особистому кабінеті

У додатку Сільпо немає розважального або корисного контенту, наприклад, списку покупок або рецептів, вони можуть з’явитися пізніше. Немає опції і покупки товарів онлайн, що цілком логічно, якщо врахувати, що рітейлер співпрацює для цього з сервісом Zakaz.ua

Через додатки українські торговельні мережі не продають, а лише інформують клієнтів про акції, місцезнаходження магазинів, новинах. Єдиним рітейлером, у якого працює функція оплати в додатку є Таврія В. Особистий кабінет є в більшості додатків, а ось можливість сканування товару є тільки у мобільного додатка Мій Ашан.

У мобільному додатку Сільпо відсутній пошук і, якщо покупця цікавлять знижки, наприклад, на рибу, доведеться переглянути всі пропозиції рітейлера. Знижки згруповані за категоріями: ціна тижня, Акції власного імпорту, дитячі тіжні, необхідні людям об’єкти. Поки контенту в додатку мало – наприклад, в категорії необхідні людям об’єкти запропоновані були валізи, акумулятор холоду і тапочки “а-ля Crocs”.

Скріншоти: RAU.

Новини партнерів:Share.

КОМЕНТУВАТИ