Четвер, Грудень 13

На Дорошенка перенесли зупинку громадського транспорту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Посадкову платформу на зупинці зробили підвищеною та облаштували на ній тактильну плитку для людей із вадами зору

У суботу, 21 липня, на вулиці Дорошенка у Львові почала діяти нова зупинка громадського транспорту, який їде із центру. Розташована вона приблизно на 100 метрів ближче до проспекту Свободи, ніж стара зупинка, яка вже не діє. Про це повідомляє Твоє Місто.

На зупинці вже встановлені відповідні дорожні знаки та розклад руху трамваїв. Посадкову платформу на зупинці зробили підвищеною та облаштували на ній тактильну плитку для людей із вадами зору. Водночас павільйон зі старої зупинки поки не перенесли. Раніше в прес-службі ЛМР повідомляли, що встановити на новій зупинці павільйон мають найближчими днями.

Нагадаємо, що впроваджувати реорганізацію руху та пішохідну зону на початку Дорошенка поки що не будуть, оскільки, за словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, наразі затримується доставка світлофорних об’єктів.

Окрім того, минулого тижня у коментарі Tvoemisto.tv, очільник Галицької РА Андрій Зозуля розповів, що цими вихідними планують тестово впровадити реорганізацію руху. Втім її довелося відкласти.

Рішення про реорганізацію руху на вул. Дорошенка ухвалили торік у травні на засіданні міської комісії з питань безпеки дорожнього руху. Згідно з новою схемою, приватний транспорт рухатиметься по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. У напрямку до центру, як і раніше, їхатимуть по вулиці Коперника. Також лишиться доступним проїзд із вул. Ліста до Костюшка через Банківську.

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ