П’ятниця, Серпень 17

У сквері святого Юра облаштовують дитячий майданчик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У міськраді запевнили: «Тривають роботи з облаштування дитячого простору у сквері на площі Святого Юра».

Голова Галицької районної адміністрації Львова Андрій Зозуля розповів: «Це загалом проект громадського бюджету, але оскільки місце біля церкви Юра є дуже знакове, управлінням архітектури був проведений конкурс на кращу реалізацію проекту. Було обрано переможця, ми замовили робочий проект, розробили його і оголосили тендер та визначили переможця, і він приступив до роботи. Вартість проекту – близько одного мільйона гривень».

Андрій Зозуля доповнив: «Роботи є досить складними, але упродовж літа ми плануємо усе закінчити. Зараз там тривають земляні, підготовчі роботи: виставляються рівні, де, що мало б бути розміщено, тобто тривають такі низові роботи».

© facebook.com/comfycity.lviv

Про це повідомили у вівторок, 12 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ідея проекту полягає у створені сучасного та зручного дитячого майданчика, який гармонійно вписується в навколишнє середовище, завдяки плавності форм та не конкурує з пам’ятником Андрея Шептицького. Ділянка являє собою напіввідкритий простір поєднаний зі сквером».

За проектом, який переміг у згадуваному архітектурному конкурсі, майданчик у сквері святого Юра вміщуватиме одночасно до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 6 років, від шести до десяти років, та до 12-ти років та забезпечувати умови для їхнього активного дозвілля. Це буде майданчик європейського зразка із неагресивною фоновою архітектурою, з пластичними формами та ландшафтними елементами. За задумом, він не конкуруватиме із пам’ятником Андрею Шептицькому.

Концепція дитячого майданчика на площі Святого Юра. Автори проекту: Рибак Юлія, Саніна Аліна, Телюк Христина

Відповідно до технічної документації, підрядник має влаштувати на території майданчика лазанку, яка буде головною принадою майданчика. Також тут змонтують будинок на дереві, слухову трубу, батут, чотири балансири, дві гойдалки для старших дітей та дві – для молодшик, гірку та інші ігрові елементи. Довкола майданчика розташують лави трьох різних типів, обладнають велопарковку. Передбачено улаштування покриттів з рулонного газону та додаткове озеленення.

Концепція дитячого майданчика на площі Святого Юра. Автори проекту: Рибак Юлія, Саніна Аліна, Телюк Христина

Варто нагадати, що попередній дитячий майданчик у сквері на площі Святого Юра був занедбаним, його демонтували під час реконструкції площі та прокладення дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича. Враховуючи реконструкцію площі та для убезпечення дітей від дорожнього руху було обрано нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.

Share.

КОМЕНТУВАТИ