Середа, Січень 16

10 кращих за всю історію фільмів, що розширюють і змінюють світогляд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пропонуємо добірку з десяти кращих за всю історію фільмів, що розширюють і змінюють світогляд

1. «Бійцівський клуб/Fight Club»

Фільм був знятий за однойменною книгою Чака Поланіка. У ньому говориться про суспільство споживання, про нав’язані уявні цінності, про залежність сучасної людини від матеріальних речей. Головний герой, затиснутий у рамки комфорту та побуту, зустрічає людину, яка і допомагає йому позбутися від усього цього. Вони разом створюють співтовариство, де люди через саморуйнування знаходять свободу і смак до життя.

2. «Піджак/The Jacket»

Тут йдеться про чоловіка, який піддається фізичним і моральним мукам в одній із психіатричних клінік. У зв’язку з цими знущаннями він навчився подорожувати у своїй підсвідомості і заглядати в майбутнє… Дуже глибокий фільм зі своєю особливою енергетикою. Актори грають дуже правдоподібно, примушуючи глядача пережити ті почуття, які відчувають самі.

3. «Пан Ніхто/Mr. Nobody»

Складний і водночас дуже цікавий фільм. Його тематика різноманітна… Тут йдеться і про свободу вибору, і про час як просторовий вимір, і про «ефект метелика», а також про справжнє кохання і його підробки. Всі ці ідеї постійно переплітаються у ньому, створюючи неповторну красу сюжетної лінії.

4. «Тринадцятий поверх/The Thirteenth Floor»

Головні герої фільму (вчені) створюють модель віртуальної реальності, в яку і занурюються по черзі. При цьому дана картина відноситься не тільки до жанру фантастики… Це водночас фентезі, трилер, мелодрама і здебільшого детектив. Загалом, фільм є потужною і продуманою головоломкою. Дуже затягує…

5. «Фонтан/The Fountain»

Це щось геніально-неймовірне! Фільм повний почуттів та емоцій, із заплутаним, добре продуманим і гарним сюжетом про кохання і вічне життя.

6. «Темне місто/Dark City»

Все це схоже на якийсь страшний сон… Нескінченна темрява, вулиці як лабіринти, постійна гонитва і боротьба… Місто з якого немає виходу. Сам по собі фільм дуже похмурий.

7. «Матриця/The Matrix»

Культовий фільм! Сенс якого дуже легко зрозуміти. Увесь світ — ілюзія й існує тільки у нашій уяві. «Матриця» — такий собі філософський бойовик, спецефектами якого захоплюються і донині.

8. «Шоу Трумена/The Truman Show»

Джим Керрі у головній ролі! І вже це означає, що фільм відмінний! Як це одного разу дізнатися, що увесь твій світ — обман?! Людина народилася, виросла і живе на очах мільйонів телеглядачів, при цьому ні про що не здогадуючись. Її поведінка абсолютно природна — в цьому і є фішка шоу.

9. «Мучениці/Martyrs»

Психологічний трилер… Скоріш за все не для слабкодухих. Хоча все у житті відносно. Швидке підняття людини на нові рівні свідомості неодмінно супроводжується болем… Біль може бути як фізичним, так і моральним. Загалом, з назви фільму все ясно.

10. «Недоречна людина/Den brysomme mannen»

Головний герой за таємничих обставин потрапляє в ідеальне місто. Там є все для нормального та успішного життя! Все, крім нікому не потрібного щастя. Фільм про дійсно вічні цінності!

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ