Середа, Січень 16

Британські дипломати привітали Україну з Днем Незалежності українським танцем (відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Посольство побажало українцям мирного та стабільного наступного року, пише Львівська газета

Посольство Великої Британії підготувало спеціальне танцювальне відеопривітання.

“Рік тому британські дипломати, як і тисячі українців, були вражені танком британського віськового, який він виконав під волинку після Параду на Хрещатику. Тож цього року співробітники дипмісії вирішили також станцювати – український танок”, – повідомляють на офіційній сторінці посольства у мережі Facebook.

З Днем Незалежності України!

Британські дипломати станцювали український танок до Дня Незалежності України Посольство Великої Британії підготувало спеціальне танцювальне відео-привітання. Рік тому британські дипломати, як і тисячі українців, були вражені танком британського віськового, який він виконав під волинку після Параду на Хрещатику. Тож цього року співробітники дипмісії вирішили також станцювати – український танок."Деякі дипломати займалися танцями з дитинства, для інших це стало особистим викликом, проте усі старанно готувалися, репетирували та танцювали під мелодію сопілки з пісні молодої української співачки Alina Pash – Bitanga", – зазначили у посольстві.Посольство Великої Британії та посол Джудіт Гоф вітають українців з Днем Незалежності та бажають мирного та стабільного наступного року. Дякуємо хореографам Варварі Дорошенко та Кирилу Мотінову за постановку танка та Olenka Didyk за костюми.#ДеньНезалежності

Gepostet von British Embassy, Kyiv am Donnerstag, 23. August 2018

“Деякі дипломати займалися танцями з дитинства, для інших це стало особистим викликом, проте усі старанно готувалися, репетирували та танцювали під мелодію сопілки з пісні молодої української співачки Alina Pash – Bitanga”, – зазначили у посольстві.

Дипломати також подякували хореографам Варварі Дорошенко та Кирилу Мотінову за постановку танка та Olenka Didyk за костюми.

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ