Четвер, Березень 21

Гурт ТІК у новому кліпі висміяв Тимошенко і Зеленського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Серед інтернет-користувачів набирає популярність музичний кліп гурту ТІК на пісню “Циклони”, присвячений президентським виборам в Україні.

Всього за п’ять днів гумористичний ролик про НП на виборчій дільниці в одному з сіл країни зібрав понад 1,6 млн переглядів.

За сюжетом кліпу, напередодні виборів там стався прорив каналізації, через що доля виборчого процесу лягла на плечі місцевого асенізатора.

При цьому як сам кліп, так і композиція, на яку його знято, рясніють різними алюзіями на реальних кандидатів, що претендують на президентську посаду. У кліпі знімається актор Віктор Андрієнко.

Декілька фраз з тексту пісні:

“Весняні циклони, ці клоуни. Недолюстровані, перефарбовані. З вилами й косами на постаменти. Голими й босими йдуть в президенти”.

“У новий курс на старій кобилі. Ми десь це вже чули, ми там “уже были”. Газ подешевшає від тьоті Юлі і так 20 років, а в кишені дві дулі”.

“Владімір також нині не тренд, он у москалів є вже такий президент. І як би не вийшло нам з вами на зло, із маленького Вовки велике х*ло”.

“Не знаю, як вам, а як по мені, у шоколаді трохи ліпше, ніж у л*йні”.

“Циклони – це гротескна форма того, що відбувається у нашій країні напередодні виборів. Якщо ви хоча б раз не посміхнетеся протягом нашого відео Циклони, обіцяю вам повернути долар по вісім. А якщо серйозно, ставтеся до виборів не як до розваги, а як до відповідальної місії. Тому що зараз від кожного з нас залежить асенізація політичних процесів в нашій країні та добра погода”, – зазначив лідер гурту Віктор Бронюк.

Новини партнерів:
Share.

КОМЕНТУВАТИ