Неділя, Лютий 17

Прем’єра пісні гурту CLOUDLESS – Vdchvt (Відчувати)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новий трек CLOUDLESS – Vdchvt

26 вересня в серіалі «Школа» відбулася прем’єра синглу гурту CLOUDLESS «Відчувати» , на яку артисти вже планують знімати кліп буквально днями. Це буде перший кліп для гурту, до цього вони випускали лише лірик-відео.

Під час прем’єри треку у серіалі його одразу «зашазамили» 1 573 слухачі.

Для зйомок у новому кліпі CLOUDLESS на пісню «Відчувати»  у хлопців є ідея запросити одну з актрис серіалу «Школа». Яку з чарівних дівчат хочуть запросити і яку роль вона має виконувати в кліпі – поки що тримають в секреті.

Про що пісня «Відчувати» зі слів музикантів і авторів Євгена та Антона:

“Не обов’язково говорити про почуття, не обов’язково бути фізично поруч, не обов’язково робити безглузді вчинки, чи доводити щось собі чи іншим. Найважливіше – відчувати. На відстані. Попри повну відсутність можливості бути разом з людиною, до якої виникають почуття. Попри реальність, що труїть зсередині та ззовні стосунки і людей, що прагнуть бути разом. Достатньо просто відчувати одне одного і від цього бути настільки близькими духовно, що не потребувати більше нічого”

Все це про про нову музичну композицію «Відчувати» від гурту CLOUDLESS і найвищий вияв любові, яка не має кордонів, яка не має ні віку, ні статі, і закликає не обмежуватись стереотипністю і бути відкритим до почуттів зовсім по-новому. Коли важливо просто відчувати і дозволяти відчути себе.

Саме «Відчувати» є першим синглом, що розпочинає роботу над новим альбомом CLOUDLESS.

CLOUDLESS – музичний гурт з Києва, що поєднує атмосферу 80-х з електронним звучанням і вінтажними сінтами. Свіжа компіляція, сміливий експеримент в новій українській музиці.

Гурт з’явився у 2017 році, як проект Євгена Тютюнника і Антона Панфілова. На сьогодні у складі гурту четверо музикантів: Антон Панфілов – бас-гітара, клавіші,  Євген Тютюнник – вокал, клавіші, Юрій Восканян – гітара, Марія Сорокіна – ударні.

За час існування гурт вже презентував дебютний міні-альбом «Між світами» і готується до випуску нового альбому.

У грудні 2017 року CLOUDLESS зіграли вперше для великої публіки у клубі Sentrum, розігріваючи аудиторію перед великим сольним концертом гурту Фіолет, після чого презентували live-відео.

Їх пісні лунають у різноманітних серіалах та шоу, але найбільший відгук отримали ставши саундтреком до серіалу “Школа”, оскільки пісні гурту дуже органічно перекликаються з темами, які цікавлять глядачів серіалу. Цікаво, що одна з пісень “Starlight” після того, як прозвучала в серіалі, одразу ж опинилася на 2 місці в ТОП українського iTunes і трималася в чарті кілька днів!

Новини партнерів:Share.

КОМЕНТУВАТИ