Субота, 14 Грудня

Новим мером Києва може стати Сергій Притула

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Згідно з недавнім опитуванням соціологічної групи “Рейтинг” чинний мер Києва Віталій Кличко не користується великою популярністю серед жителів столиці, але 43% киян вважають, що він мусить завершити свій термін повноважень, ще 72% згодні, що головою КМДА повинен бути тільки той, кого оберуть кияни.

Шоумен, телеведучий і волонтер Сергій Притула повністю відповідає існуючому запиту на нові обличчя, але при цьому не асоціюється з Коломойським, який в Києві зовсім не популярний. В таких умовах Сергій має непогані шанси очолити столицю. Серед тих, хто збирається брати участь у голосуванні, 11,3% готові підтримати Притулу. У його найближчого опонента Віталія Кличка у даний момент 19,3% підтримки, у Олександра Ткаченка – 9,4%.

Напередодні члени партії “Слуга народу” запропонували призначити позачергові вибори Київського міського голови та депутатів Київської міської ради на 8 грудня 2019 року, а також скоротити склад Київської міської ради з 120 до 84 депутатів. Відповідний законопроект був зареєстрований і опублікований на офіційному сайті Верховної Ради.

Політичний експерт Валерій Пекар не розуміє, навіщо президентська команда ініціює вибори, якщо немає переможного кандидата в жодному з міст. На його думку, можливо, ставка робиться на те, щоб отримати більшість у міських радах і потім тиснути на мерів, погрожуючи недовірою.


Новини партнерів:
Share.

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР