Новини

Головна причина поширення коронавірусу на заході України є богослужіння – МОЗ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав основну причину поширення коронавірусу на заході України, особливо у селах.

На нараді з президентом він повідомив, що згідно з результатами епідеміологічного розслідування головною причиною зростання кількості інфікованих на заході України, особливо в селах, є богослужіння.

Також міністр назвав другою основною причиною громадський транспорт і переміщення людей у зв’язку з відпочинком. Степанов додав, що велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

“Сподіваюся, що адаптивний карантин справді буде більш дієвим, коли ми зможемо підбирати відповідні заходи контролю стосовно кожного населеного пункту. Головне – максимальна локалізація розповсюдження інфекції. Ми мусимо уникнути пікових навантажень”, – сказав президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні зафіксовано черговий антирекорд захворюваності на коронaвірус. Лідером за кількістю став Київ, в гуртожитку КПІ зафіксували 81 інфікованого, загалом – 199 нових випадків.

Також понад 100 нових випадків зареєстрували в Рівненській, Івано-Франківській і Львівській областях.