Новини

Греція відкриє туристичний сезон в червні без тестів і карантину

Туристичний сезон в Греції офіційно розпочнеться 15 червня, міжнародне авіасполучення на всіх туристичних напрямках буде відновлено з липня.

Про це у середу оголосив прем’єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс.

З 15 червня рейси приземлятимуться лише в міжнародному аеропорту Афін, але з 1 липня дозвіл на посадки міжнародних авіарейсів пошириться на всі аеропорти.

Перші туристи, як очікується, будуть із країн з обнадійливими епідеміологічними даними – Балкан та країн північної Європи, зокрема, з Німеччини.

Туристам буде дозволено в’їхати до Греції, не проводячи заздалегідь тест на коронавірус та не проходячи обов’язковий карантин. Але працівники охорони здоров’я будуть проводити точкові тести за необхідності.

Влада сприятиме зміцненню можливостей охорони здоров’я в кількох туристичних регіонах, забезпечуючи тестами та лікарями, а також розробляючи оперативний план по боротьбі з можливим виникненням інфекції.

Як повідомляє CNN Greece, графік відновлення грецького туристичного ринку буде виглядати наступним чином:

* з 25 травня буде дозволений яхтовий спорт;
* з 1 червня відкриваються табори, кемпінги і цілорічні готелі;
* з 15 червня відриваються всі інші види розміщення. В цей же день активується перший етап відновлення авіасполучення – спочатку тільки до афінського аеропорту «Елефтеріос Венізелос»;
* з 1 липня розпочинається другий етап відновлення авіасполучення – рейси будуть дозволені в усі аеропорти Греції;
* з 15 липня поступово будуть скасовані інші обмеження.