Новини

Відомий телеведучий Ігор Кондратюк вважає Порошенка найкращим президентом України за всі роки

Відомий український телевізійний ведучий, продюсер, шоумен Ігор Кондратюк розповів, що вважає Петра Порошенка найкращим президентом України за всі роки.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Українська правда“.

У ході розмови Ігор Кондратюк пояснює, чому на його думку Порошенко найкращий президент, критикує чинну владу, згадує, як голосував за “Голос” та застерігає президента від “малоросійства його друзів”.

“Я насправді не розумію багато того, що робив Порошенко. Але клянусь, по факту своєї п’ятирічки це – найкращий президент України за всі роки”, – зазначив Кондратюк.

Він також вважає Петра Порошенка досвідченішим та ефективнішим: “Навіть станом на сьогодні я вважаю, що Порошенко був би мудрішим президентом, ніж Зеленський”.

Кондратюк при цьому він підкреслив, що перемога Зеленського на минулих президентських виборах відбулася виключно завдяки виборчій технології. “Зеленський переміг у результаті банальної технології, яка називалася “Порошенко – поганий”, – зазначив Ігор Кондратюк.

“Внутрішня політика Порошенка – це поки що 11-й клас школи, порівняно з 1-м класом, в який вступив Зеленський”, – зазначив Ігор Кондратюк. Він додав, що зовнішня політика, яку проводив Порошенко, не викликала заперечень, і розкритикував мовчазну позицію президента Зеленського щодо Росії та відсутність жорсткої реакції на російську агресію.

“14 року, в березні, відбулася анексія Криму, відбулася для всіх людей у цій країні, хто при тямі, абсолютно однозначна картина про “дружній народ”. Геополітика після 2014 року для України, як на мене, повинна бути дуже простою: тікати від Росії подалі. І назавжди! Чому відбувається тупцювання на місці, а іноді і відкат назад порівняно з попередніми 5 роками, не знаю. Або занадто низькі розумові здібності новообраних, або вони – не громадяни, або вони – продажні”, – переконаний він.

Окремо він розкритикував намагання команди Зеленського переглянути закон про українську державну мову та квоти на телевізійний та музичний продукт українською мовою: “Перестати “ходити між краплями” і всяким разумковим казати про те, що треба, наприклад, переглянути закон про мову. Ви виконайте його спочатку хоч на 10%, виконайте, а потім кажіть, що це якісь речі не виконуються. Він же ще в дію не вступив, ви ж омбудсмену майже рік зарплату не платили”.

На запитання, від чого варто було б застерегти Зеленського, Кондратюк відповів: “Йому треба назавжди забути бачити в очах Путіна бажання до миру. Від малоросійства його друзів. Від будь-яких бажань згортати реформи, які такими великими трагічними зусиллями почалися в країні 2014 року”.