Подорожі

Соломія Вітвіцька розповіла про 10 найсмачніших закладів Львова

Українська телеведуча та журналістка зі Львівщини Соломія Вітвіцька поділилася у своєму Інстаграмі найкращими, на її думку, місцями у Львові, де можна смачно поїсти.

“Давно обіцяла вам порадити ресторанчики і кафе в місті Лева. Тому, де смачно і красиво було мені – мій топ-10”

1. Різні і смачні заклади Restaron. Це одразу кілька ресторанів мережі, котрі є дуже різними, але обов’язково смачними і з особливою атмосферою, зокрема, «Параджанов» на Лесі Українки та «Mons Pius“ на Вірменській.

2. 36По – знаходиться на площі Ринок. Має кілька терас, цікавих локацій всередині ресторану, гігантський акваріум. А ще дуже смачна кава з єдиної в Україні особливої золотої кавоварки.

3. Grand SoLie – ресторан навпроти пам’ятника Тарасові Шевченкові. Все Вишукано і по-особливому. Класним бонусом є тераса на даху Grand Hotel Lviv – з краєвидом на все місто!

4. Анчоусна Львів розташована у центрі Львова. Всередині досить стійкий рибний запах, але за столиками на вулиці дуже атмосферно. Споглядаєш красиву архітектуру, смакуєш устрицями та просеко…ммм

5. MUSHLYA – теж на площі Ринок з терасою на вулиці. Ціна-якість досконала. Ресторан морської їжі.

6. Panorama Lviv – ресторан на даху готелю “Панорама” поруч із оперним театром. Перевагою є час роботи, Особливо, якщо Ви прибуваєте до Львова ранковим потягом – і можете поснідати з краєвидом на центр.

7. Ресторація «Дуже висока кухня». Кухарі, які творять сучасну львівську ресторанну культуру. Тут не обмежуєш себе меню, а можеш замовити щось на свій смак – вже як домовишся з шефом. Кухарі підберуть страви тобі до смаку.

8. Тераса в Citadel Inn. Ресторан на території готелю. Тут красива подача і привітний персонал.

9. Ресторан “Амадеус” – камерний та вишуканий заклад. З цікавим інтер’єром і романтичною атмосферою.

10. CABINET – ресторан-кондитерська зустрічає гостей найрізноманітнішими десертами! Тут раніше знаходилися видавничий дім і редакція газет. Тож, все це цікаво обіграно і оригінальним інтер’єром – в ретро стилі та еклектиці: м’які дивани й крісла, антикварні столики, ковані елементи декору, шпалери з квітковим принтом, безліч полиць з книгами, розпис на індустріальній стелі.